FOTOT/ Madonna kërcënon gjatë protestës, shërbimet sekrete nisin hetim

Shërbimet sekrete amerikane do të nisin një hetim ndaj këngëtares Madonna.

Ajo ishte në protestën e mbajtur dje në Uashington, kundër Trump.

Madonna u shpreh pa dorashka duke sharë dhe fyer presidentin e ri.

Por objekti i hetimit do të jetë një kërcënim që ajo ka bërë.

“Do ta hedh në erë Shtëpinë e Bardhë”, deklaroi këngëtarja.

Një deklaratë, që mund t’i kushtojë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-299-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-299.jpg","attachment_id":"618832"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-280-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-280.jpg","attachment_id":"618833"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-265-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-265.jpg","attachment_id":"618834"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-250-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-250.jpg","attachment_id":"618835"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-221-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-221.jpg","attachment_id":"618836"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-196-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-196.jpg","attachment_id":"618837"}]

3 komente në “FOTOT/ Madonna kërcënon gjatë protestës, shërbimet sekrete nisin hetim”

 1. loni says:

  ik se u beret me keq se shtetet fashiste oj amerike,kjo eshte amerika shembulli i botes se lire,un di qe denohet vepra dhe jo fjala,edhe donald trump tha para votimeve qe une po fitova zgjedhjet do vendos nje prokuror te posacem qe te hetoje to z klinton,dicka qe nuk ishte degjuar kurre me pare ne amerike dhe ne nje sistem demokratik qe presidenti te ket kaq avantazh ne istucionet e pavarura te drejtesise,ose te nderhyje ne kete drejtim,por e tha me ze e figur dhe askush nuk e hetoi se mund te behet rrezik per demokracine me te sukseshme ne bote,kjo perkthehet ne frazen HIPOKRIT,drejtesi apo demokraci nuk ka ne asnje vend te botes me shume se 20%,te tjerat jane pallavra,cfare do thoni ju skerbythjet proamerikan nqs se donald trump e kthen ameriken me byth perpjet,te ndjekim rrugen e amerikaneve,se shenjat po duken qe 48 oreve te para qe amerika po shkon drej shkermoqesh,shtet fashist,amerika kshu dhe amerika ashtu,po ne qe i mbeshtetem forcat tek ju pse na lini sote ne balt,shtet i pabese qe pasi i ka vene zjarrin botes terheq bythen per te pare bythen e vete,nje amerike e izoluar ne vetvete me kete trapin eshte dhe nje clirim i botes tjeter,uroj qe presidenti i zgjedhur te mbaj permtimet qe amerika te jet per amerikanet duke u larguar nga bota tjeter,do ishte clirimi i mijera popujve ne bote ku do te jetojme nje nje bote ashtu sic na pelqen ne popujve dhe jo sic i pelqene fashisteve amerikan..

  1. wee says:

   Ashtu? Po sikur Serbia te pushtoje Kosoven pas 1 muaji, dhe 2 million kosovare te vijne ne Tirane, cfare zgjidhje ofron zotrote?

 2. AjolaMasturbatorja says:

  O Loni prej silikoni! Po ju ripjerdhësit çfarë nuk thoni për fjalët e Berishës dhe që kërkoni hetimin e tij?! O qelbësira që jeni ju e dridhni nga tju vijë për mbarë tamam si ai kopili nga Tërpani!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *