FOTOT/ Trump kopjon Obamën, pa hyrë ende në zyrë

Fjalimi i Michelle Obama u kopjua thuajse totalisht nga Melania Trump pak muaj më parë, por duket se nuk ka qenë rasti i vetëm.

Edhe Donald Trump ka bërë të njëjtën gjë.

Ai ka kopjuar tortën e inaugurimit të Obamës në çdo detaj.

Vetë pastiçeria e pranon një gjë të tillë.

Torta e Obamës u bë nga Duff Goldman dhe pastiçeria “Buttercream Bakeshop”, pranon se ka kopjuar të njëjtën tortë.

“Na kërkuan të bënim diçka të tillë, dhe e bëmë”, rrëfyen ata.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-13-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-13.png","attachment_id":"618862"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-300-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-300.jpg","attachment_id":"618859"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-281-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-281.jpg","attachment_id":"618860"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-266-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-266.jpg","attachment_id":"618861"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *