VIDEO/ Vajza nga Tirana dhunon të moshuarin: Të q… r… Të kapa të groposa aty, plak sh…

vajzaKa dalë për të nxjerrë të birin për të luajtur, por është përballur me një skenë që e ka tronditur.

Një prind ka dërguar pranë JOQ një video, ku një vajzë përleshet me një të moshuar dhe më pas shpërthen në fjalë të ndyra ndaj tij.

E gjitha sepse i moshuari mbrojti mbesën nga qeni i vajzës duke u munduar ta largojë, por ky veprim e ka nxehur keq atë. Edhe pse në një moshë të thyer, vajza nuk mundohet të sqarohet me qetësi, por siç duket në video e godet të moshuarin. Më pas i ndan një djalë, por përsëri e reja që zotëron qenin nuk ndalet me kaq. Ajo ulëret me fjalë nga më të ofendueset edhe pse aty pranë kishte fëmijë. E gjithë skena është filmuar nga një prind, i cili sqaron më poshtë se si lindi “konflikti” në fjalë:

Përshëndetje JOQ! Dje paradite, te stadiumi “Dinamo”, isha me djalin e vogël ku me disa moshatarë të tij, 7-8 vjeç, ku në mes dhe një gocë, shoqëruar nga gjyshi tyre, po luanin me top. Në një moment, një qen, i lëshuar nga kjo zonja afrohet dhe tremb vajzën e vogël dhe merr topin e fëmijëve.

Gjyshi çohet dhe mundohet të mbrojë fëmijët, duke spostuar qenin dhe duke marrë topin. Reagimi gocës, më mirë shifeni dhe dëgjojeni vetë… Plaku mbron vajzën e vogël, godet qenin dhe pastaj shpërthen vajza. I ndau një djalë që ndodhej aty. Në videon e parë, ku fillimisht vajza e sulmon fizikisht xhajën, duket qartë që qeni është i lëshuar. Pasi dikush i ndau, vajza e kapi qenin, e lidhi ne litar dhe u rikthye për të sharë dhe ofenduar.

REMOTE_ADDR:[]

17 komente në “VIDEO/ Vajza nga Tirana dhunon të moshuarin: Të q… r… Të kapa të groposa aty, plak sh…”

 1. Linda says:

  Perfundimisht ka mbaruar cdo gje. Ne shqiperi nuk ka me femra….o zot sa turp

  1. alt says:

   bravo vajzes vetem fjalen b,,h q..e e ka perdor 10 her,,, si ne parlament atje ku populli te mesoj dicka vetem shpehje te tilla degjohen,,

 2. mmoisiu says:

  Sa jane shtuar kuckat ,sja futi nje thike ke fyti qelbesires !

 3. kujtesa says:

  Uuuuuuu kush qenka kjo!
  Ka te drejte ajo vajza!
  Ndoshta me letra ne gjendje civile, qeni nuk figuron me vajzen,por ne realitet kjo buçe e ka te dashur ate qenin.
  Keshtu qe dashuria mbrohet deri ne fund,edhe me gjak po qe nevoja!

 4. Kellira says:

  Kush zgjidh qenin duhet te gjobitet.
  Pronaret e qenve dhe sidomos te atyre agresive jane me idiote se qeni.
  Mire ia beri ai tipi para nja 6 muajsh qe i futi nje plumb kembeve pronarit te qenit qe i sulmoi femijen.

 5. dashi says:

  koha e kurvave…femra te degjeneruara..te dhjefsha qenin dhe edukaten familjare buçe

 6. Tam says:

  Femrat shqiptare , buze , gjokse e byth fryrat pa edukat,

 7. j says:

  DUKE QENE SE SOLLET TE GJITHA PLEHRAT NE TIRANE,MOS PRETENDONI PASTERTI.

 8. kombi says:

  Po degjenerohet shoqeria Shqipetare . Kjo eshte fatkeqsia me e madhe per kete komb . Ajo duhet te denohet, per fyerje dhe tentative rrahje per nje qen , qe mbet QEN , POR ME QENE ESHTE AJO FELLIQESIRE.

 9. Oni says:

  Qen pa maske nuk duhet. Veasje me dashje ose plagosje me dashje. Ligji urgjent. Ata qindra police te bashkise per cfare jane apo vetem per te blloku rrotat. Sa per edukaten ktu cdo gje ka maruuuuu

 10. Ini says:

  Plaku ta denoncoje dhe te arrestohet

 11. AVNI RUSTEMI says:

  Vajza nga TiranA ????… eshte Tironse e 2005- ses. Shyqyr na u shtu Tirona.

 12. Kledi says:

  Provoni mereni edhe policine edhe policene bashkiake per kete problem.Policia: ne nuk meremi me qen!
  Policia bashkiake:Zoteri ke shume te drejte por jemi pak keq me punonjes!
  Po ça faji ka kjo buçe femer qe duket me teper si buçe mashkull?Ajo ka gjithe te drejten te sillet ashtu sepse fundja kush do e ndaloj?

 13. Te vesh duart ne koke says:

  I vend vertet ka mbaruar. Po u tregoj cfare me ndodhi para 2 muajesh, nuk kam per ta harruar kurre. Mberrij vone ne Tirane, hotelin e kisha te prenotuar. Sa behem gati te hyj tek dera kryesore e hotelit pashe qe brenda po rriheshin, recepsionisti me tre te tjere. Nuk e morra vesh se pse po rriheshin, me e keqja ishte se kisha gruan (te huaj) dhe djalin 2 vjec me vete. U shtangem te gjithe, djali u tmerrua. Nuk dija cfare te beja u gjeta komplet i papergatitur para asaj situate. U detyrova te dale prape jashte per te larguar, pasi u largova pashe qe recepsionisti lante syte dhe hundet gjithe gjak. Morra taksine dhe me besoni, jam nisur qe ne ate moment direkt per ne qytetin tim. Nuk pyeta as per leket as per gje. Edhe sot gruaja ma kujton, kurre me ne Shqiperi.

 14. aqif tahipi says:

  Gjynah xhaxhi qe mbron femijen ,por per fat te keq ka ardhur koha e funderrinave dhe bushtrave. Xhaxho ,ne kete kohe duhet vetem te kesh pak zemer dhe tu ..kerdhesh robt ketyre zagareve pa dinjitet dhe respekt per qeniet njerezore. Nuk marrin vesh ndryshe keto kafshe ,njohin vetem gjuhen e antikultures.

 15. Ervini says:

  Kush e njeh kete buçen tja bej forward gjithe komentet ketu dhe prape nuk me del inati. Zoti na ruajt mend e kokes nqs ndodhem ne te njejten situate si jy gjyshi se te as buçja as qeni nuk dalin gjalle.

 16. emigranti says:

  GJithe opinioni te kerkoje deri ne fund denimin e asaj te pa edukates sepse ne nje ambient publik aq me teper edhe me femije, qenin duhet ta mbaje fort me litar jo me te gjate se 3m.Pervec kesaj ajo qene te gjykohet per sjelljen ndaj nje personi te moshuar. Kjo ngjarje mbas denimit te behet model dhe te theksohet se ne se thyhen rregullat e miresjlljes do perballesh me LIGJIN. Te shqaqet si nje shembull dhe te zbatohet per kedo. Kohe shume te veshtira ne ate vend qe po digjet i njomi me te thatin si i thone fjales.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *