FOTOT/ A do të duket kështu iPhone 8?

Vjeshtën e ardhshme do të dalë iPhone 8, siç është bërë traditë tashmë.

Ka shumë kuriozitet rreth tij, por një dizajner ka zbuluar se si mund të jetë ai.

Dizajneri ka krijuar këtë koncept bazuar në zhurmat rreth të dhënave që ka dëgjuar.

Celulari i ri i “Apple” nuk do të ketë një buton “Home”, do jetë më i hollë dhe një kamera më cilësore.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-328-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-328.jpg","attachment_id":619629},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-307-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-307.jpg","attachment_id":619630},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-292-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-292.jpg","attachment_id":619631},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-150x150.gif","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4.gif","attachment_id":619632},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-150x150.gif","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5.gif","attachment_id":619633},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-215-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-215.jpg","attachment_id":619634},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-174-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-174.jpg","attachment_id":619635}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *