FOTOT/ “Jemi super të nxehta!” Familja emigrante që kërkon me çdo kusht famën

Ato janë dy motra binjake dhe nëna e tyre seksi.

Janë emigrantë që kanë marrë nënshtetësinë britanike, por sigurisht nuk kënaqen me kaq.

Ato duan të bëhen “Kardashianët” e Britanisë së Madhe.

Maruga, 55 vjeç, dhe vajzat e saj 27-vjeçare Tasha dhe Tanya janë shndërruar në femrat më të kërkuara në rrjet.

Ato kanë një uebsajt të tyre dhe tashmë kanë nisur një emision “Mamaja është më seksi se mua”.

“Duam të bëhemi të famshme. Jemi të bukura dhe të përgatitura”, thonë vajzat, të cilat mendojnë se mamaja e tyre është më e suksesshme se ato, pavarësisht moshës.

Ato kanë fituar shumë para falë karrierës si modele dhe uebsajtit të tyre dhe bëjnë një jetë luksoze.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-313-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-313.jpg","attachment_id":"619352"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-293-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-293.jpg","attachment_id":"619353"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-278-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-278.jpg","attachment_id":"619354"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-259-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-259.jpg","attachment_id":"619355"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-229-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-229.jpg","attachment_id":"619356"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-202-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-202.jpg","attachment_id":"619357"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-165-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-165.jpg","attachment_id":"619358"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-150-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-150.jpg","attachment_id":"619359"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *