FOTOT/ Nuk përmbahen në Durrës, seks në mes të rrugës (18+)

Këto foto janë shkrepur në zonën e njohur si “Ura e Dajlanit” në Durrës.

Një çift ka nisur të kryejë marrëdhënie seksuale brenda makinës, pa u shqetësuar për kalimtarët.

Shumë kalimtarë mes tyre edhe fëmijë, janë mbledhur për të soditur dhe kanë shkrepur këto foto.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-12-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-12.png","attachment_id":"619412"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-16-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-16.png","attachment_id":"619411"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-10-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-10.png","attachment_id":"619410"}]

3 komente në “FOTOT/ Nuk përmbahen në Durrës, seks në mes të rrugës (18+)”

  1. kusar hajdar cari says:

    e paska nxjerr edhe sumen n diell,per me mor energji….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *