FOTOT/ Serbja më seksi! Çfarë ke humbur Neymar…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Futbollisti brazilian Neymar ka qenë i lidhur me këtë bukuroshe serbe, por nuk ndenjën  gjatë bashkë.

Quhet Soraja Vucelic.

Është një modele që ka forma fantastike.

Si mundi Neymar të lëshojë nga dora?

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-326-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-326.jpg","attachment_id":"619597"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-305-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-305.jpg","attachment_id":"619598"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-290-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-290.jpg","attachment_id":"619599"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-271-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-271.jpg","attachment_id":"619600"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-241-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-241.jpg","attachment_id":"619602"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-213-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-213.jpg","attachment_id":"619603"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-172-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-172.jpg","attachment_id":"619604"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-157-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-157.jpg","attachment_id":"619605"}]
        
        Loading...
        

4 komente në “FOTOT/ Serbja më seksi! Çfarë ke humbur Neymar…”

 1. mirel says:

  Per kete kermen po lengezohet Tema?
  Po Neymar e te mbushur listen me forma braziliane qe nuk kane nevoje te fryjne asgje.
  Kjo eshte rrecke shperveshur te buzet.
  I qani hallin stij qe iu q.n nenat gjysmes se globit

  1. ☆Gopisti i NSHRAK-ut.☆ says:


   Ça ka ndodh o shokë
   Ça ka humb Nejmari
   Ça ka humb qyqari
   Që ju thaftë cari!

   Asgjë nuk ka humbur
   Sa desh e palloi
   I tha: Hape krahun!
   Dhe e arkivoi.
   .
   Ai s’vu për gop
   Në kjo s’vu për cara
   U pallunë sa/si deshën
   Në shofin Përpara!

  2. Saba says:

   Ka hupur nje lesh kurgje pervec se nje lavire serbi.

 2. qim(e) peka(ri) says:

  I vinin kembet ere dhe ne mengjes te helmonte nga fryma. Ndersa kur flinin e zgjonte nga zhurma e pordheve dhe fendet e qelbura.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *