Letër nga Durrësi/ Gjyqtari nën hetim, do bëjë djalin deputetë të PD në Durrës

16177621_357565121303165_9221677622847023549_oNjë nga gjyqtarët nën hetim se ka udhëtuar drejt Spanjës i paguar nga një biznesmen që ka pasur gjyq civil me të, Petrit Çeno, është babai i Enri Çeno, të cilin Lulzim Basha e ka projektuar si kandidat për deputet në Durrës.

Enri Çeno u bë i njohur kohët e fundit, si mbështetës i Trumpit, dhe që prodhoi disa lajme në portale duke shpikur këshilltarë të Trump-it që flisnin për Shqipërinë.

Kohët e fundit ai është aktivizuar pranë PD-së së Durrsit, nën rekomandimin që do të jetë kandidat për deputet.

Biles ai ishte pjesë e një proteste para Bashkisë së Durrësit pë lirimin e Lulzim Berishës, por babai i tij, Petrit Çeno, ishte anëtar i trupit gjykues.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Letër nga Durrësi/ Gjyqtari nën hetim, do bëjë djalin deputetë të PD në Durrës”

 1. .... says:

  Race perveresesh e genjeshtaresh.Nje e njohura ime(gjyqtare0 tregonte per te atin ,se ne mbledhjet e mengjesit i kishte qejf te pyeste gjindjen rrethe rrotull,se ku i ke gjetur keto kepuca kaq te mira,ku e bleve kete kostum etj. Rralle e tek bisedonte per ceshtjet qe hidheshin ne short. Tipik materialist,

  1. Pompisti says:

   Ky nuk i ka len asgje mangut plakes se vet, e cila njihet ne Durres si moster me vete. O zot kur do te shpetojme nga keta plera qe kane mbi 20 vjet qe tallen me gjakun dhe djersen e ketij populli.

 2. Afrimi durres says:

  Ky eshte personazh tragjikomik. Specia me e keqe e ketyre te rinjve te perkedhelur. Flet per varferine, per principe, për ideale… ka ca kohe qe flet edhe me perendine. Nje delirant tipik nga keto qe ka qef Basha. Babi me shkolle te sigurimit te shtetit dhe 3muaj plepa..injorant koke e kembe. Mami si bukra te portokallia. Xhai shoqeruesi i pare i mehmet shehut…qen bir qeni. Ky trampist i thekur. Jemi familje me rrenje demkorate shkruan ne fcb. Te persekutuar .
  2 muaj ne amerike me gjithe dashnoren neper hotelet dhe restorantet me lluksoze …po leket ? ? ? Thane gje ca do behet me punen e babit andej nga washingtoni?
  10 biznese e prona pa fund 30 vjec pa i thene njeri puna mbare.
  Do ta shifni sa te vij trumpi thote do ju zhdukim. Cin do zhdukesh ti o klloun cirku. …ik o shif te rregullosh pronat dhe llogarite bankare se ju ka humb lapsi nga i keni lene . Erdhi vetingu…kujdes ener trampisti se do i shkosh me qese me ushqime babit… Tik tak tik tak.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *