Letër nga Durrësi/ Gjyqtari nën hetim, do bëjë djalin deputetë të PD në Durrës

16177621_357565121303165_9221677622847023549_oNjë nga gjyqtarët nën hetim se ka udhëtuar drejt Spanjës i paguar nga një biznesmen që ka pasur gjyq civil me të, Petrit Çeno, është babai i Enri Çeno, të cilin Lulzim Basha e ka projektuar si kandidat për deputet në Durrës.

Enri Çeno u bë i njohur kohët e fundit, si mbështetës i Trumpit, dhe që prodhoi disa lajme në portale duke shpikur këshilltarë të Trump-it që flisnin për Shqipërinë.

Kohët e fundit ai është aktivizuar pranë PD-së së Durrsit, nën rekomandimin që do të jetë kandidat për deputet.

Biles ai ishte pjesë e një proteste para Bashkisë së Durrësit pë lirimin e Lulzim Berishës, por babai i tij, Petrit Çeno, ishte anëtar i trupit gjykues.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...