VIDEO/ I futi gjuhën të birit, shpërthen rrjeti ndaj modeles së famshme

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

a1Belen Rodriguez ka tërbuar përdoruesit në rrjet pas kësaj videoje.

Ajo shihet me djalin e saj trevjeçar që e puth në një mënyrë të papërshtatshme.

Belen shihet të fusë gjuhën në gojën e të birit.

Kaq ka mjaftur që shumë përdorues ta fyejnë dhe sulmojnë për veprimin e kryer.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *