“Dashuri” me 92-vjeçarin, por rrjeti shpërthen ndaj së resë

dashuriaNjë martesë e një vajze 29 vjeçare me një pasanik 92 vjeçar ka habitur shumë njerëz anembanë botës. Për dyshuesit, mes çiftit nuk ka ndjenjë të pastër dhe synimi është vetëm përfitimi material.

Megjithatë nusja Charity Mumba këmbëngul se ajo e dashuron bashkëshortin e saj Peter Grooves, të cilin e quan si dashurinë e jetës.

Shumë persona nisën që të kishin dyshime për pastërtinë e kësaj lidhjeje, pasi panë në internet një foto të publikuar  të çiftit.

Charity emigroi në Afrikën e Jugut në kërkim të një jete më të mirë, të cilën duket se e ka gjetur me martesën me 92 vjeçarin.

Grooves cilësohet nga media si një ndër personat më të pasur në Afrikën e Jugut falë investimeve të tij në bursë.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në ““Dashuri” me 92-vjeçarin, por rrjeti shpërthen ndaj së resë”

  1. hick says:

    pse pak cifte ke si keto neper tirane qe jeni shqetesuar deri ne afriken e jugut? me materialist dhe interesaxhi se shqiptaret nuk ka joooo

  2. Ilir says:

    Aman more, si nuk dashurohet ndonje nga keto te rejat me ndonje roje plak, por dashurin e jetes e kane vetem me pleq te pasur 😛

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *