De Gea hedh poshtë mundësinë e kalimit tek Real Madrid

de geaPortieri i Manchester United, David de Gea ka hedhur poshtë mundësinë e transferimit të tij në “La Liga” tek skuadra e Realit të Madridit.

Në një intervistë të dhënë për kanalin zyrtar të “Djajve të Kuq”, gardiani spanjoll u shpreh se ndihet mjaft i lumtur tek Unuted.

“Ndjehem shumë mirë në fushë. Më të vërtetë po ndjehem shumë mirë tek Manchester United, te Kombëtarja e Spanjës dhe në fushën e lojës. Më duhet ta mbaj këtë nivel deri në fund të sezonit”, tha De Gea për kanalinz zyrtar të Manchester United.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *