FOTOT/ Bukuroshet ruse tërbojnë hotelin luksoz në Dubai: Po na shkatërrojnë reputacionin! (16+)

Ai është një hotel luksoz me pesë yje në Dubai, por ankohen se bukuroshet ruse po u shkatërrojnë reputacionin.

Ëaldorf Astoria Dubai Palm Jumeirah, një prej hoteleve më të mira në vend, vizitohet nga shumë modele dhe aktore ruse.

Ato kanë publikuar foto provokuese në rrjetet sociale duke bërë “check-in” hotelin.

Por menaxherët e hotelit thonë se kjo gjë po u prish reputacionin.

“Jemi një hotel serioz dhe kemi si qëllim të presim njerëz familjare, por këto femra po na prishin reputacionin”, thonë ata.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-337-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-337.jpg","attachment_id":620056},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-314-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-314.jpg","attachment_id":620057},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-299-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-299.jpg","attachment_id":620058},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-279-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-279.jpg","attachment_id":620059},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-248-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-248.jpg","attachment_id":620060},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-221-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-221.jpg","attachment_id":620061},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-179-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-179.jpg","attachment_id":620062},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-163-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-163.jpg","attachment_id":620063},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a9-133-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a9-133.jpg","attachment_id":620064},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a10-122-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a10-122.jpg","attachment_id":620065},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a11-94-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a11-94.jpg","attachment_id":620066},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a12-82-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a12-82.jpg","attachment_id":620067},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a13-63-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a13-63.jpg","attachment_id":620068},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a147-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a147.jpg","attachment_id":620069}]

1 komente në “FOTOT/ Bukuroshet ruse tërbojnë hotelin luksoz në Dubai: Po na shkatërrojnë reputacionin! (16+)”

  1. GopNgrenesi says:

    Po po “modele” dhe “aktore”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *