VIDEO/ Kush injoroi kë? Takimi i Trump me priftin hap debat

trumpGjatë javës së kaluar Donald Trump ishte njeriu më i përfolur në mediat botërore, çdo lëvizje e tij përcillej me interesim të madh teksa po bënte betimin për president të Shteteve të Bashkuara.

Por jo të gjithë janë adhurues të flaktë të presidentit të ri amerikan Donald Trump, transmeton Telegrafi.

Një video e publikuar së fundmi ka shkaktuar debat të ashpër, ku shumë njerëz po pyesin se kush ka injoruar kë, kur presidenti amerikan dhe prifti refuzuan t’ia shtrëngojnë dorën njëri-tjetrit.

Trump ishte prezent në katedralen e Washington-it gjatë të shtunës në lutjet e mëngjesit.

Dhe teksa përshëndetej me të gjithë priftërinjtë të cilët i falënderonte për unitetin, njëri prej tyre kaloi pranë tij thuajse nuk ishte askush madje duke mos e shikuar njëri-tjetrin e lëre më të shtrëngojnë duart.

Ky veprim ka shkaktuar reagime të ashpra, ku shumë njerëz kanë pyetur se kush ka injoruar kë, gjatë lutjeve të mëngjesit.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Kush injoroi kë? Takimi i Trump me priftin hap debat”

  1. C'a bohet kshtu says:

    Ore po cfare komentoni nje pufte jevg , i cilias nuk duhej te lejohej te kalonte para Presidentit Trump,
    Nga qe ka qene shume i zi kete pac e kane kapur vetem kamerat e nates qe punojne me rreze infra.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *