FOTOT/ Premtoi video seksi nëse arrinte 1 mln ndjekës, por fansat shpërthejnë ndaj modeles

Lena Nersesian është një modele nga Los Angeles që tërhoqi vëmendjen pak ditë më parë.

Ajo shkruante se do të publikonte video porno nëse arrinte një milion ndjekës në Youtube.

Që ditën e parë ajo mori 60 mijë ndjekës.

Por shumë fansa kanë reaguar ashpër ndaj saj.

Disa e quajnë “k***ë”, “fundërrinë”, “plehrë” etj.

“Gjej një punë të hajrit, si gjithë të tjerët”, shkruajnë komentuesit.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-219-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-219.jpg","attachment_id":"620007"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a12-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a12-4.png","attachment_id":"620015"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a11-93-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a11-93.jpg","attachment_id":"620014"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a10-121-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a10-121.jpg","attachment_id":"620013"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a9-132-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a9-132.jpg","attachment_id":"620011"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-161-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-161.jpg","attachment_id":"620010"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-177-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-177.jpg","attachment_id":"620009"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-246-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-246.jpg","attachment_id":"620006"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-276-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-276.jpg","attachment_id":"620005"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-296-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-296.jpg","attachment_id":"620004"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-311-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-311.jpg","attachment_id":"620003"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-333-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-333.jpg","attachment_id":"620002"}]

1 komente në “FOTOT/ Premtoi video seksi nëse arrinte 1 mln ndjekës, por fansat shpërthejnë ndaj modeles”

  1. paradoks says:

    Ata qe e shajne me siguri jane qenefista qorra dhe te shumtuar qe s’do e shijojne dot kurre jeten sic po e shijon kjo. Kane punra te mira zyre ku punojne papushim? Pune e madhe! Prape se prape nuk eksperiencojne jeten sic e eksperiencon kjo. Ketu behet fjale se sa sallam ha dhe lepin, jo sa shkresa proceson ne dite per pronarin qe te can k.rin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *