VIDEO/ Burri më mirë në botë! Por gruaja e tij…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

burriKjo video është publikuar nga një përdorues në Reddit.

Nuk dihet saktësisht ku është filmuar.

Në të shihet një mashkull me gruan e tij duke bërë blerje.

Mashkulli është ngarkuar aq shumë sa i duken vetëm këmbët.

Shumë përdorues e kanë vlerësuar durimin e tij, teksa ka patur sulme dhe fyerje ndaj gruas për mënyrën e shpenzimit, por edhe përdorimit të burrit si një shërbyes.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *