VIDEO/ Kadetët e policisë kapen ‘mat” duke bërë seks

kadeteKëtyre kadetëve mund t’u kushtojë shtrenjtë qejfi.

Një çift në akademinë e policisë në Puno, Peru, janë kapur nga kamerat e sigurisë duke bërë seks.

Ata janë pezulluar dhe rrezikojnë të përjashtohen përgjithmonë nga akademia.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Kadetët e policisë kapen ‘mat” duke bërë seks”

  1. D. Didani says:

    Cfare lajmi ??? Kadetet e Peruse….kapen ! Mjere kadetet,mjere Peruja Mbaroi ushtria e Peruse!!!!! Sa keq!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *