VIDEO që ka “çmendur” rrjetin: Çfarë i tha Trump së shoqes?

trumpKjo video ka bërë xhiron e rrjetit, pavarësisht se gjatë transmetimit direkt ndoshta nuk ka rënë shumë në sy.

Donald Trump i afrohet Melanis e cila është e qeshur, i thotë diçka dhe ajo menjëherë vrenjtet.

Shprehja e fytyrës së saj ndryshon totalisht dhe të gjithë, me të drejtë, pyesin se çfarë mund t’i ketë thënë Trumpi asaj.

REMOTE_ADDR:[]

12 komente në “VIDEO që ka “çmendur” rrjetin: Çfarë i tha Trump së shoqes?”

 1. orangotangu says:

  ky tip esht njeri me probeme. si hitler hitleri dikur.
  jan probleme te personalitetit. ai ka manira. manjak mo.
  nji person qe ne mosh 70 vjecare lufton me hyp n fronin e presidentit me t lart t globit,ndersa moshataret e tij kursejn e per me pagu varrimin dhe kalojn Kohen duke cu dhe marr niper e stermbesa prej shkolle,ky person s osht normal.
  ndoshta endrrat e tij s jan plotsu akoma. edhe pse ka gru t bukur n mosh t goces s vet me t vogel….
  ky lloj trapi I pacip,qe s la femen t bukur pa ja lyp,ky karakter aspak me karakter,esht nje prson I rrezikshem,sidomos kur ka n dor butonin berthamor…
  mjer njerzit po I erdh rasti n dor me e shtyp butonin…
  ky do ndryshoj komplet boten,dhe do ta bej ameriken nje rusi te dyt. ku dhuna,dhe mosligji do bejn ligjin.
  esht rracist dreqi….

  1. Lloji says:

   Mos moj Melani se na e pushtoji Ballkanin..pasi ta kete nis me Slovenine te paren..

 2. lakja says:

  mgjs nuk kam simpati per ju thanks Mesila

 3. Usa says:

  Nga komenti qenke i denje per emrin qe i ke vene vetes o orangutang.

  1. Iliri says:

   Hahaha
   Doja dhe une Ti beja nje koment orangiutangut
   Por thash Po humb kohen kot me kete pleren
   I ke Rene kokes me komentin tend
   Iliri

 4. T.T says:

  O orangutang,ti je colon cancer, o fogged. My president MR Trump, is the classic man, te pakten nuk o hajdut si doktori tropojan qe ju ka bo me fol me veten.

  1. Blablabla says:

   E gezofshi presidentin or mik. Po gruas, ne kete vendin tend dhe tonin, I bertasin nevrasteniket dhe katunaret.

 5. Hasen hasani says:

  Cfare i ka thene,,,, mbylle gojen moj prostitut,,,, do i kete thene Me siguri

  1. ***** says:

   “Te kam ble per me qesh vetem te dhoma gjumit” ja tha me sy.

 6. dash says:

  Ti ta gezosh Trapin Po shpresojme te mos na ndryshoje jeten ne te tjereve ketej nga Shqiperia …dhe Saliun e duan te gjithe ne litar Po skemi ci bejme…e respektoj mendimin tend ashtu te respektosh dhe ti te te tjereve…

 7. PopullDele says:

  Video eshte duke u luajtur mbrapsh, te pjesa qe ai supozohet se i flet gruas. Per fat te keq, gazekari e ka bere qellimisht percudnimin e lajmit, per ato te shkreta klikime.

 8. xhemi says:

  Cfare i ka thene ????
  Ai kthehet dhe buzeqesh. Buzeqeshjen atij ia kthejne dy femra (Melania dhe Ivanka). Shikoni mimiken e Ivankes qe perpelit syte dhe con koken anash per te pare drejt e ne sy Tramp-in, nderkohe qe edhe ky ia kthen po me levizje e syve te tij (shikohet nje cep-syri i Tramp-it, ne filimim). Para se te kthehet ai i thote Melanias “is not for you”, dmth ai nuk i buzeqeshi Melanias, por Ivankes. Melania llogarit qe mbrapa ka Ivanken dhe trishtohet, ka rivalitet femrash aty.
  Qe nga ky xhest, kuptohet qe ne ate familje ka incest, pasi trishtimi i Melanias aty, eshte trishtim rivalesh.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *