FOTOT/ Adoleshenti vetëvaret pasi e ëma i kërkoi të paguante qira

Një ngjarje sa e çuditshme aq edhe e trishtë ka ndodhur në Britaninë e Madhe.

Një 18-vjeçar ka varur veten pasi e ëma i kërkoi të paguante qira.

Ai rrinte në shtëpi me prindërit dhe me të dashurën.

E ëma i kërkoi djalit të saj Elliot Stapleton-Giddins të paguante 200 paund në muaj për dhomën ku rrinte, pasi kishte filluar të punonte si kuzhinier në një restorant.

Por të nesërmen ai u gjet i varur në dhomën e tij.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-345-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-345.jpg","attachment_id":620582},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-321-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-321.jpg","attachment_id":620583},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-306-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-306.jpg","attachment_id":620584}]

1 komente në “FOTOT/ Adoleshenti vetëvaret pasi e ëma i kërkoi të paguante qira”

  1. au iu says:

    Po pra po, u var se i kerkoi e ema te paguante qera. Juve keni mbetur pa pune qe shkruani keto artikuj? Eshte bere te mos ju ndjekesh me fare, njeriu eshte i interesuar te lexoje lajme serioze dhe te verteta, jo te humbe kohen me keto idiotlleqe.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *