FOTOT/ Çfarë tersi! I vdes gruaja e parë, i paralizohet e dyta

Ky mund të jetë një ndër meshkujt më fatkeq në Britaninë e Madhe.

Ian Freeman u martua në 2008 me gruan e parë Maxine.

Por ajo ndërroi jetë në vitin 2014 nga një aksident absurd.

Makina e saj u devijua nga një pusetë e hapur duke u përplasur me një kamion dhe vdiq në vend.

Pak muaj pas vdekjes së gruas ai u njoh me Louise me të cilën u martua.

Por edhe gruaja e dytë pësoi një aksident absurd.

Ajo rrëshqiti teksa po lahej në dysh deh theu qafën.

Ajo është totalisht e paralizuar dhe nuk mund të lëvizë pjesët e poshtme të trupit.

Freeman ka nisur të mbledhë fonde për të përshtatur shtëpinë në mënyrë që gruaja e tij të lëvizë lirshëm.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-354-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-354.jpg","attachment_id":"620751"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-330-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-330.jpg","attachment_id":"620752"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-314-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-314.jpg","attachment_id":"620753"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-292-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-292.jpg","attachment_id":"620754"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-262-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-262.jpg","attachment_id":"620755"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-232-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-232.jpg","attachment_id":"620756"}]

1 komente në “FOTOT/ Çfarë tersi! I vdes gruaja e parë, i paralizohet e dyta”

  1. Aksi says:

    C’jane keto idiotesi qe postoni aman!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *