FOTOT/ Floriana Garo, puthje lezbike me ish-anëtaren e “Big Brother”

Edhe pse një rregull i pashkruar, dihet tashmë se në momentin që dikush bëhet personazh publik, jeta private apo ngjarje të të shkuarës mund të bëhen objekt diskutimi në media e rrjetet sociale, e një gjë e tillë nuk rezulton gjithnjë pozitive…

Ditët e sotme, faqe të ndryshme në rrjet kanë nisur një ‘fushatë’ të publikimit të fotove të personazheve të njohur shqiptarë në një periudhë kur ata ende nuk ishin të njohur.

Viktima e radhës është moderatorja Floriana Garo e cila deri më sot ka ruajtur një imazh të mirë e pa skandale në sytë e publikut, ama puthja dhe kafshimi pasionant me Ilda Gegën (e sjellë sërish në skenë, foto 7,8) i ndryshon pak gjërat.

Foto fillimisht ka dalë që në periudhën kur ish-banorja e “Big Brother” doli nga shtëpia, kohë kur Floriana nuk njihej, por sot mund të themi se është e kundërta, pasi është moderatorja ajo që ‘preket’, shkruan Blitz.

Nga komentet e shkruara krah fotos kuptohet lehtë se komentuesit apo ndjekësit e saj kanë mbetur disi të zhgënjyer nga një pamje e tillë, të cilën deri më sot nuk e kishin imagjinuar për Florianën.

Gjithsesi, pavarësisht reagimit të parë të komentuesve, një fotografi e tillë nuk ka asgjë të keqe…fundja, për sa kohë të ketë pasion dhe dashuri aq më e bukur është një marrëdhënie… edhe mes shoqesh.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-350-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-350.jpg","attachment_id":620701},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-326-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-326.jpg","attachment_id":620702},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-310-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-310.jpg","attachment_id":620703},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-289-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-289.jpg","attachment_id":620704},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-258-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-258.jpg","attachment_id":620705},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-230-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-230.jpg","attachment_id":620706},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-187-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-187.jpg","attachment_id":620707},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-168-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-168.jpg","attachment_id":620708}]

6 komente në “FOTOT/ Floriana Garo, puthje lezbike me ish-anëtaren e “Big Brother””

 1. tahipi says:

  Te keqen vllai mos na e shisni sapunin per djathe. Ajo legengjera eshte monster, prosti me nam.

  1. T.Z. says:

   Per informacion, nuk eshte Floriana ne foton e pare.
   Floriana eshte nje vajze plot virtyte e keshtu ka qene gjithmone, e me plot bindje e besim se keshtu e shkelqyer do te jete gjithmone dhe shume e kujdesshme nga jo dashamiresit qe duan t’i krijojne probleme ne jete.
   Floriana eshte si konservatoret ne USA: njerez qe mbajne virtyte kristiane per gjithe jeten dhe qe kane suksese te vazhdueshme ne pune. Suksese Floriana dhe vazhdo te jesh nje vajze klasi me virtyte si me te miret e SHBA-se ku ke qene.

 2. lulivocerr says:

  Qari i Fevzos……

 3. Labi says:

  Kjo bretkoca xhgere qe si bie as qeni pa tjeter qe eshte lezbo

 4. Fan Ban Can Noli says:

  po gishtat,gishtat ku I kan?
  a mos vall “po bejn hatan”
  duke hyre duke cpuan
  ne tynel duke lemuar..
  vjersh nga Ando Zaho Tafuti

 5. mesuesi i letersise says:

  kjo qenka p!dh me karakter kombetar,sepse po rreklamon ngjyrat e flamurit kombetar…
  kushedi sesa kombetarisht shqiptarerisht pallohet kjo.
  edhe ofshamat ,klithmat,thirrjet dhe gerthitjet ne pallimin me karakter kombetar ,patjeter qe zhurma shqiptarore duhet te jen,si bicim himn kombtar..
  a esht soprano kjo ne pallim apo esht kengtare lirike..
  apo ,mos vall “kce naplonin”…
  patjeter qe naplonin e kce aq bukur saqe edhe krevati hidhet popthi dhe dysheku perfundo ne dysheme…
  kercim alla shqiptar mo..kercim luftarak..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *