FOTOT/ “Rusët janë këtu”, britanikët ndjekin me avionë luftanijen që kthehej nga Siria

Kalimet e luftanijeve ruse në brigjet britanike përcillen gjithmonë me tensione dhe kështu ka ndodhur edhe sot.

Një luftanije ruse që po kthehej nga Siria ka kaluar në brigjet e Doverit.

Ajo është shoqëruar nga disa avionë luftarakë britanikë përgjatë kalimit në kanalin anglez.

Shpesh në kalimet e anijeve ruse ka pasur tensione nga të dyja palët por asnjë incident serioz.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-351-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-351.jpg","attachment_id":"620729"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-327-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-327.jpg","attachment_id":"620730"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-311-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-311.jpg","attachment_id":"620731"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-290-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-290.jpg","attachment_id":"620732"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-259-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-259.jpg","attachment_id":"620733"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-231-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-231.jpg","attachment_id":"620734"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *