Nikoll Lesi: Rama t’i japë postin e kryeministrit LSI-së. Dhe të mos guxojë t’i vjedhë, se LSI e PD do bashkohen në protesta të dhunshme, me mbështetje të Trump

rama meta idriziGazeta e Nikoll Lesit ka bërë një editorial pa autor, ku thotë se kushtet e koalicionit PS-LSI kanë ndryshuar.

Sipas gazetës së Lesit, LSI duhet të marrë kryeministrin, ndërsa PS presidentin.

“PS-ja nuk e mban dot pushtetin pa LSI. As këto ditë të fundmandatit, por as pas 18 qershorit. Këto janë sondazhet e selisë rozë. PS-ja edhe nëse synon t’i vjedhë zgjedhjet nuk do ti gëzojë, pasi opozita, por nuk është çudi që edhe LSI, bashkohen në protesta të dhunshme, çka sjellë që të mos qeveriset më vendi. Nga SHBA, presidenca Trump, mezi pret që t’i kthejë reston kryeministrit Rama për çfarë tha në CNN e në mediat europiane ndaj Donald Trump.

Ndaj Edi Rama duhet të ketë prioritet që të zhvillojë zgjedhje korrekte dhe të mos i blejë si në Dibër, të dialogojë ftohtë dhe pa nerva me LSI për kushtet e koalicionit dhe bashkëqeverisjes pas 18 qershorit, të jetë i besueshëm kur premton në këto zgjedhje elektorale si dhe të mos besojë se me “tre koka” mund të ketë koalicioni i majtë. Nëse deri tani  i është përmbajtur sloganit me “dy bashkëkryetarë të koalicionit”, kështu duhet t’i qëndrojë këtij slogani, që e mbajti në pushtet këto katër vite.

Natyrisht që sejcila parti ka forcën e saj dhe duhet respektuar, ofruar dhe ndihmuar. Por “zot shtëpi” në koalicion janë Rama dhe Meta. Nëse fillojnë që nga selia rozë të fusin “shkopinjë ndër rrota” sepse hamëndësojnë se i fitojnë pa LSI zgjedhjet, le ta thonë dhe të mos presin asnjë minutë.

Ta shpallin atë që kanë në mendje. PS-ja duhet të mendojë firot që i sjellë qeverisja katërvjeçare, fenomenin Blushi dhe LIBRA, e cila do jetë vertetë surpriza e këtyre zgjedhjeve dhe që deri në katër apo pesë deputetë do t’ia heq LIBRA në qarqe. Jo se do t’i fitojë vetë këto deputetë, por merr vota dhe i bën dëm PS-së. Përveç Ben Blushit një “fadromë votash” do jetë edhe Koço Kokëdhima. Shumë vetë e marrin me humor e batuta në selinë rozë, porse me aksiomën e tij se “duhet që anëtarsia e PS-së të votojë emrat për kandidatë për deputetë”, Kokëdhima praktikisht ka ndezur elektoratin e majtë, i cili ndjehet i dhunuar dhe i pa respektuar nga kupola e PS-së. Më humor e tallje le ta marrin ish-deputetin Kokëdhima, porse një deputet në Fier, një në Vlorë, një në Sarandë, një në Tiranë ai do t’ia heq PS-së.

Edi Rama nuk është se fluturon, pasi e di mjaft mirë se si është gjendja në bazën e PS-së dhe në popull. Disa reforma që janë bërë, natyrisht që duheshin, porse prodhojnë kosto elektorale. Në çdo rrethanë PS-ja në këto zgjedhje parlamentare nuk merr me shumë se 60 mandate. Ka disa analistë që thonë se zbret edhe në 55 deputetë, por le të marrim 60. I duhen edhe 11 që të bëjë qeverinë. Me kë do t’ia marrë 11 deputetë, pa LSI? Nuk ka asnjë shans. Me LSI krijon me shumë se numri 71. Por çdo forcë politike ka ambicjet e veta kryeministrore. Eshtë normale. Ka individë të spikatur në aftësitë ekzekutive. LSI nuk mund të jap votën përherë siç do PS-ja. Ka nevojë për reciproritet.

Logjika e ftohtë mes PS dhe LSI mund t’i ulë në bisedime duke këmbyer postin e kryeministrit. Në të kundërt “sejcili për vete e Zoti për të gjithë!””, thuhet në këtë shkrim, plot fantazi.

REMOTE_ADDR:[]

54 komente në “Nikoll Lesi: Rama t’i japë postin e kryeministrit LSI-së. Dhe të mos guxojë t’i vjedhë, se LSI e PD do bashkohen në protesta të dhunshme, me mbështetje të Trump”

 1. Geri says:

  Kte duhet ta kishit vënë te antena brenda familjes

  1. Tony uk says:

   O Nikolle mire u zgjove??Futi nje xhiro nga spitali i psikiatrise ne elbasan!!

  2. Tim says:

   Hahaha Cfare politikani shtrigan! Kujton se PS dhe LSI jane gomere qe do te ndikohen nga bajgat e Lesit. Eshte e qarte qe cfare thote Lesi eshte endrra e SHQUP-it. Ti shohe PS dhe LSI ne lufte dhe te percare. Dhe cfare me shume se nxitja e ambicieve per Kryeminister dhe President! Nuk e ha kush kete more Lesi. Je shume femijnor! Keto jane lojra qe beheshin kur ishim femije. Meso te sillesh si i rritur. Te rriturit nuk bejne keto gjera qe thua ti. Secili sipas vendit te vet. Kryeministrin do e marre partia qe ka me shume vota, si gjithmone. Te dyja PS dhe LSI jane socialiste, vijne nga nje meme. Prandaj nuk ka aresye per konflikte. Edhe nje here hahaha, na gudulise!

 2. Fred FR says:

  Ky eshte debil koke e kembe hahahahaha

  1. arbereshi says:

   Ooooo Nikollllll, pse more voc do te tregosh domosdoshmerisht qe je nje provincjal debil. Qe i perket shtreses se provinces e dime me siguri matematike, po me te njejten siguri e dime qe je edhe i pa kultivuar, dhe ne vazhdim me te njejten siguri brezi i dyte i pasardhesve te tu mund te kene Arome civilizimi

  2. a.f. says:

   Nuk eshte debil, por nje nga sharlatanet e shumte te medias.

   1. arbereshi says:

    Sharlatane jane Lubonja, Zheji e ndonje tjeter. Kurse DEBIL jane Nikolla, Muc Nano, Cim Peka, Qafoku dhe ca te tjere. Me sakte provincjalo DEBILE te neveritshem

 3. Hasani says:

  Pirdh o Nkoll, pirdh, se shfryhesh.

 4. LORA says:

  Lehesi paska evoluar,,,,paska kaluar nga lehja ne diarre gojore.
  Te madh shume e paska hallin,,,,me shendet I qofte.

 5. zaho says:

  Lsi po nuk hodhi xhixhat nuk vete as te mbushi uje

 6. shqiptar says:

  ti japi tra,, ate post ti japi .
  Te shkoj para drejtesise e te gjykohet per “bllokun” e per aferat e tije.
  LSI parti krahinore e familjare te shkrihet brenda PS nese do, ose te tretet fare .

 7. Futja kot says:

  Nese LSI del force e pare ne zgjedhje sigurisht qe i takon dhe posti i kryeministrit. Por nese merr 10 % te votave çfare mutin do. Posti i kryeministrit nuk dhurohet por fitohet me vote.

 8. fer says:

  Nuk kam pare editorjal apo shkrim ne gazete me idjot se ky..ska pike sensi…nuk e di e ka me termend Nikolla kete..E kujtoja djal te zgjuar. Dhe nuk e di cfare Lidhje ka Trump-i ketu..si shume po artikulohet..ta flej mendjen kushdo..Zgjedhjen behen ketu…Ne Amerike u bene..ska asnje lidhje…dhe zgjedhjet fitohen nuk dhurohen se i do qejfi bashes apo nikolles.

 9. trojani says:

  Ja dhe nje debil tjeter i fenomenit tramp.
  ” beu kerkon 1/3 e rosave”
  O te dhjefshin sa te kane pare o nikoll leshi
  Me ate mendje flini se tramp do vi te bej revolucine ne shqiperi te bie ne pushtet matrapaz si likja dhe lulushi.
  Tramp e mbylli deren me be -ne jo me me shqiperin !!
  Gjithe dhjeramanet nje mendje kane.

 10. bibi says:

  O Nikoll… po rreshqet dhe ti pak nga pak… u plake dhe truri nuk po te punon normalisht..

 11. Kola says:

  Krimbat e shpellareve kane nisur te levizin neper pleh. Kokat le te hane. Vetungu eshte ne prag dhe s’duhet te vonohet asnjer minute larja e hesapeve me krimet dhe grabitjet qe iu bene ketij vendi. Pastaj per kryeminister e president nuk e pjerdh njeri Lesin e Nduemarkajt. Populli do vendos ata tek te cilet ka besim. Tek PS. Skemat e poshtersive le ti harrojne perfundimisht plehrat e SHQUPIT, te cilet po i dhurojne nje fitore spektakolare Rames.

 12. toni says:

  Rama me mire vret veten se te japi postin e kryeminisrit? Ne terezi je mer Nikoll Lesi? Kujton se 21 janari u be kshu kot? Rama provoi ta merrte me force pushtetin me pretendimin qe Ilir Meta ishte I korruptuar dhe ishte e keqja e asaj qeverie dhe pa pritur e kujtuar shkon e formon koalicion pikerisht me ate Ilir Mete per te cilin coi mish per top me mijera vete ku dhe humben jeten 4 te pafajshem. Ky eshte Edi Rama! Njeri pa gjak, pa seder dhe pa fytyre. Arrogant deri ne qelizen e fundit!! Njeri qe me parate e taksapaguesve bleu gjakun e atyre qe u vrane pikerisht se besuan verberisht qe Shqiperia do behej. Ku e ke drejtesine mer ndyresire??
  I shkreti ky popull qe vazhdon e beson te keto politikan dhe I jep voten. Mgjthse cdo popull meriton ate qeveri qe ka dhe duke e votuar behet dhe bashkepunetor. Ta gezoni dhe paci veten ne qafe me keto gomere politikan!

  1. Populli says:

   Po o Lulzime, SHkerrdhen, gita, saleh…etj…etje…qe mendoni se do shpetoni nga 21 Janari. Ne LITAR do ju varim nga gjuha o kurva…e ndyet kete vend. Vdekshi nga me I madhi deri tek me I vogli….te pastrohet ajri I SHqiperise duhet te zhdukeni ju me kuc e me maccc o rrace e ndyre….jakkkkkk

 13. AVNI RUSTEMI says:

  PASKA RRJEDHUR PLOTESISHT.

 14. Kaonia says:

  Ce pandeh veten ky kar qe jep nga keto receta.

 15. NjeQytetarOptimist says:

  Nikoll, thithke mall te mire.. Por do te sugjeroja para se ti botosh ne mesnate “high as a kite”, jipja ndonje kolegu perreth ose beji email Zhejit ta lexoj para se ta botosh.. Get me some..Je I forte kur sygjeron qe Rama duhet ta shohi pa emocjon kete propozim sepse e dika cfare baze paska dhe tja japi LSI-se postin Kryeministror me 15-16 deputete kundrejt 55, sipas teje..Oferta te tilla vetem Sandri ti fut ty.. Po vetem ty ama o koqe kandari..

 16. Malsori says:

  Dava moterq…! Sa me shum ta rrafesh dhe ti perdhunosh femrat qe ka ne shtepi, aq me shum te lepin b…
  Ne 97 Berisha e rrahu, e dogji, i perdhunoi vajzen me halabaket e Gazidedes, sot i sherben si lavire.

 17. Relax says:

  Tre postet kryesore te ndahen nga muslimanet,ortodokset dhe katoliket,ndersa ne Kosove njeri nga postet kryesore shteterore ti jepet katolikeve.Feja e shqiptarit eshte shqiptaria por edhe ne kohen e Enverit kur feja ishte e ndaluar mbahej llogari ne menyre te heshtur perfaqesimi fetar,krahinor,…

 18. Arben says:

  O. Te dhjefsha mu ne gazetar o Nikoll. Ke filluar lexon horoskopin tani. Apo je kthyer ne fallxhor…kush ta ka dhene kete menu…e pordhet gazetarine fare..

 19. Ermal Gjoni says:

  Shko ne hotel dhe merru me kurva ti suurrat katundari qe teu hapen syte qe kurse erdhe ne Tirane. Po te kujtoj ate videon qe te eshte rregjistruar n hotel me ate femren, Ti je nje prostitute antishqipetare.

 20. MONDI says:

  LSI eshte kanseri i Shqiperise. LSI vepron si nje bande qe grabit gjithcka qe i del perpara.
  Ne qofte se vendi yne ka nje gangrene ajo eshte LSI .
  Nikoll ti nuk ke lajthit sikurse thuhet pak me siper , por ti je pjese e kesaj bande krimi qe e mbeshtet.
  Banda e LSI se , pa derdhur parate e krimit nuk fiton asgje , mer leshin e Currit.

 21. Hason pordha says:

  Desha me ta fut me nji pordhe o Leso, po mu prish menja…..
  …me e harxhu pordhen me ty, m’shkonte kot.

 22. bledi says:

  sa shume u nxehet me NIKOLLEN.Dikur e lepinit.Kur ishte kunder BERISHES sigurisht

 23. Albania says:

  Shqiperia ka plot budallenj por ky Nikolla per mendimin tim eshte kryetari i budallenjeve.Duhet ta kene si tradite ajo nga vjen lehesi sahanlepirjen.

 24. saliu says:

  Kush te pjerdh ty more koqe.

 25. Albani says:

  Ti qenke Nikolle leshi dhe jo lesi.
  Kush je ti qe kerkon dhune more bir kurve?

 26. dymi says:

  A e keni pare gazeten Koha Jone tani? Eshte katandisur ne nje gazete qe ka vetem tituj, te cilet nuk thone asgje per brendine e tekstit te artikullit. Nikolla eshte nje fantazist i deshtuar qe ja kane futur te gjithe qe nga Berisha, Frangaj, Nano etj dhe qe beson si idiot qe realiteti eshte vetem deshira e tij, dmth ajo qe ai deshiron te ndodhe ne te ardhmen.E ka vertetuar me falimentimin e gazetes me te madhe shqiptare.

 27. marko says:

  LSI vetem ose me PD BIE 50%.KY NIKOLLA na merziti me budadheqe dihet se do lsi pd SHQIPTARET VENDOSIN .GJuhen e forces ne shqiperi ta harroje cdo nikolle .

 28. Shoku " Shpati " says:

  Ne veteranet e laprakes nuk jemi hic dakord qe Trumpi a Trampi si i thone te ndryshoje me force vullnetin e dhjetra veteranevet qe kane ngjitur trakte ne kohen e luftes . Na duam per krieminister shokun Pilo ! Mbledhja e organizates baze te partise zhvillonet sot ne datke te vendi sekret mer pjese dhe shoku …

 29. Lennard says:

  Te paska blere dhe ty Like Floriri!!!.Po si te thote goja ,qe te behet kryeminister ,kur e gjithe Shqiperia e di se Ai eshte kandidat per ne hapsane???!!!

 30. luan ymeri says:

  Ka ikur koha e shantazheve mediatike,keto shantazhe perdoren dhe sot dhe per kete nuk ka asnje dyshim,po perdoren nga individe ose pronar mediash,per te shantazhuar individe te caktuar per perfitime materiale,po nuk perjashtohen dhe rastet per qellime politike.E majta ne Shqiperi eshte gjithmone fituse,kjo e pohuar dhe nga drejtuesit e koalicionit qeverises,per sa i perket ben blushit e ko,zgjedhjet erdhen dhe do ta merrni vesh cfare mbeshtetje kane,po nje gje eshte e sigurt se ne fund te votimit,mbasi te dale rezultati,keta do bertasin me teper,se i kane vjedhur votat.Per cdo koment tjeter,cdo gje eshte e tepert,sdo ndodhi asgje,e majta do fitoje bindshem,per kete ka shume arsye pse do fitoje dhe kryesoret jane,ka nje rritje ekonomike,ka elemente te funksionimit te shtetit ligjor,ka pune te bera,nuk kane vra njerez te pafajshem,nuk kane djegur redaksi gazetash,e shume gjera te tjera qe beri qeveria e meparshme.Pa tjeter qe qeverisja e tyre nuk eshte prefekte,po r eshte shume me e mire se qeverisja e opozites se sotme,sa per perrallat me amerikane,asgje nuk do ndryshoje ne mardhenjet me te,cdo gje do vazhdoje normalisht.

 31. me respekt says:

  o nikoll: po si ka mundesi mor burr . ti s’me njeh,po une, te kam thene njehere .
  : mos e trazo nanon . edhe kete mos e trazo . jane te krishter o burre . dhe ti e respekton krishterimin . keta me te vertete jane pak bastard, por europa keta, do respektonte me pare, se çdo te tjere me preferenca islamike, sidomos, kur kane konsumuar vepra penale, se shqiperia akoma, ka nevoje per europen, sa s’ eshte shkoqur fare .

 32. Jackie says:

  Perfundimisht jemi vendi me “interesant” ne bote me gazetare dhe politikanet me “te cmendur” ne bote.
  Ne duam te ndertojme pallate, biznese etj etj, por ne kemi nevoje te ndertojme nje spital psikiatrik gjigand qe te trajtojme te gjithe keta te cmendur qe kemi se ne burgje nuk i fusim dot.
  Kalofshi mire sot o shqiptare.

 33. Lpl. says:

  Meta e meriton kete post dhe Ramen me lene president mendim i mire ky i Metes se e di se Rama si skizifren mund te vrasi veten .Shume komentues mendojne se eshte diversjon i Lesit , por nuk eshte keshtu , kjo eshte synimi i Metes qe pret te shperblehet nga politika , neqoftese nuk pranon Rama , ka per te pranuar Basha .Meta ngre steken dhe e kerkon me cdo kusht postin e kryemnistrit Rama President , Idrizi kryetar parlamenti Meta Kryeminister treshe simpatike qe e ka zili edhe vendet perindimore .Lesi eshte gazetare i vjeter dhe ka eksperjnce edhe si keshilltare dhe mendimin e ka dhene gjenjal dhe ka me pase sukses kjo perberje , por punen e prish pak se roli i presidentit eshte pak i zbehur nga kompetencat , por ska gje se nuk duhen shume mend per kete pune dhe Rama e ben se vetem me prite e percjelle nherez iduhet.

 34. Dajti USA says:

  Te gjithe shkrimet e Lef-sit jan hedhje fall,pra na eshte bere fallxhor.O Nikoll, lerja harixhofkave punen e fallit,gjej ndonje pune tjeter.

 35. albaniafirst says:

  O Mero, po pse merreni me Nikoll Lesin more burre I dheut. Ky idjot ka qene dhe idjot ka mbetur.
  Lere se e qelbni fare kur merreni me keta tipa te ndyre.

 36. Gregor Lato says:

  Po si nuk u qyteterove o Les debili, erdhe fshatar me kepuce te grisura dhe perfundove katundar i trashe dhe i keq,
  megjithese ke 25 vjet ne Tirane, por nuk behesh qytetar me pompe, duhet trashegimi e gen qytetar,po me mendjen tende populli i Lezhes nuk vete as ne hale, pale per ato qe brockullit ti.
  Je nje gomar i kompletuar.

 37. mirel says:

  Mund te prisnit gje tjeter nga kerma Lesi?
  Sipas tij populli nuk u dashka te votoje, por te zgjidhet qeveria pa shkuar ne zgjedhje.
  Jo mor jo, nuk te takon ty surratmut te vendosesh per postin e kryeministrit.
  As Ilir Metes.
  I takon votes se shqiptareve.
  Dashka te delegoje pushtat Lesi ne pushtet.
  Nuk ngrihet njeri per intervisten, po per koncesionet, Hecet dhe plerat, per ato mbase, do kerkoja te thyej qafen.
  Por te vijne kriminele te tille si Meta dhe PD, kjo tregon se po beheni gati per grusht shteti dhe per turbullira me qellim me te keq akoma, futjen ne loje te Serbise ne Kosove.
  Ndaj duhet te ishit varur me Berishen dhe Meten te gjithe ju plera.

 38. genci.d says:

  Zoti Lesi :Perse e lini analizen tuaj ne mes? Sipas jush cilado force politike qe te beje qeveri duhet te beje koalicion me LSI..Atehere , ne te dyja rastet Lsi duhet te marre Kryeministrin.Qeverisi 4 vjet me PD dhe 4 vjet me PS , dmth: LSI na qeveris 8 vjet rresht dhe nese vazhdojme me kete logjiken tende LSI do shnerrohet ne pornLSI , qe nuk e ka problem ta ktheje ne cdo krah.Nese vertet jane parti e majte dhe kane ideale te majta , respektoje voten e popullit e jane atje per ti sherbyer atij , ti therrasin mendjes sepse populli nuk ta jep shansin gjithnje.Derisa PD dhe nomenklatura e saj komunistoshoviniste e drejtuar nga TURPI i Kombit SHqipetar dhe emigranti ekonomik , qe gjeti shesh e mendon se mund te beje pershesh , te zhduken nga faqja e politikes shqiptare..Kur PD te drejtohet nga te rinj te ndergjegjshem atehere mbase populli i jep te drejten te qeverise….Me metodat komuniste , vjedhje votash , qe Saliu e ka bere kaq vjet , me dhune e kapje pushtetesh nuk mund te flasim per Demokraci dhe forca demokratike…Nuk besoj se i ha me populli dhe demokracia boterore keto brockulla te Sali-Lul-Company….Nese LSI ben gabimin fatal te beje koalicion me te Djathten , do jete fundosja pergjithmone e saj ..Te votoje 30% e votuesve , do te thote qe populli ja ka varur polititikes dhe politikaneve ..Dhe ata qe votojne jane per interes dhe angazhojne fise e lagje te tera , me leke ose premtime vendesh pune..Ne Shqiperi na ka patur e nuk ka DEMORACI , kur te vije do e ndiejme aromen lehtesuese te saj…Deri atehere jemi te detyruar te shikojme e te bejme sikur degjojme perrallat e Xha Saliut per demokracine qe na solli , por nuk e lane komunistosocialistet e te tjera…

 39. fieraku4u says:

  NIKOLLES I PASKA PJERDH KOMPLET MENDJA. KA HALLIN SE MOS ILIR META I HEDHE NDONJE KOCKE PER TA LEPIR.

 40. Ivan i madh says:

  Me qe gazeta e Leshit eshte bere per te fshire b.. dhe tirazhi i saj konkuron me 55 e Balliut tani eshte hedhur ne mbrojtie te krye hajdutit Like dhe bandes se tij lsi qe ta financoje se me sa duket N. Leshi po falementon. Leshi sic duket si qen i rahur nga Berisha ka filluar tju lepije si kembet dhe bythen duke filluar nga Berisha qe e dhjeu ne dru dhe epshuri si i desh qefi e tani me Liken e banden e tij hajdute LSI. Ky nuk eshte gazetar po nje i roitur qe e ka lene me pasoja dajaku dhe burgu i Berishes e flet percart prandaj mos ja vini re se tani vetem leh se per te kafshuar ta ha mutin.

 41. Arben says:

  Sa me shume shkrime te cilat nuk perbajne asnje te re per shqiptaret. Une kam nje pyetje per te gjithe ju qe e mbeshtesi Edi Ramen , dhe ne se vertete e mbeshtesni ate eshte te shkoj i vetem pa Ilir Meten dhe ka per te fituar. Politikat e reja jane me te pa frik dhe populli nuk e do Ilir Meten as PD as PS se jane rrugeve pa alternativa te reja vetem fjale, frike nga gazetare analfabete, qe as s’duan tja dine per ne, urrejtje per Edi Ramen , se mbrojne interesat e te tjereve. Si perfundim ndryshimi i Edi Rames vjen ii vetem pa LSI, Dhe fitore e sigurt , pa kriminelet ne listat per deputet , intelektual te ndryshojme Shqiperine te tjarat nuk kane vlera.

  1. mirel says:

   Endera kot keto.
   Edi Ramiu vajti deri ne Amerike dhe beri nje gafe te rende vetem nga frika e humbjed se pushtetit
   Donte medoemos te provonte besnikeri ndaj Amerikes per te siguruar dhe nje mandat tjeter.
   Do e bej aleancen se eshte legen dhe i ka hyre frika me teper

 42. Devolliu says:

  O Nikoll Lehësi; po se kush do të jetë Kryeministër këtë e përcaktojnë votuesit. Me 10, 15 apo edhe 20 përqind të votave si mund të bëhet Kryeministër Like Floriri, kur Partia socoaliste ka 40, 50 apo më shumë përqind të votave të elektoratit? Pastaj more Nikoll Lehësi, pse nuk e shtron pyetjen: Ky sheiku Like Floriri me bllok në dorë duhet të bëhrt Kryeministër (mos e dhëntë Zoti) apo duhet të shkojë në burg Bashkë me Sali Kriminelin?

 43. Emigranti says:

  Babai i mushkes eshte gomari kete e zbuloi Nikoll Lesi shkencetari .Z lesi , kam degjuar se Nard Noka do te hyje ne kualicion me te majten,per kete Edi do t’ja lere detyren e KM z Noka sepse ai u vleresua si balerini me i mire ne emisionin e Vera Grabockes,mos e vrit shume mendjen.

 44. Bena says:

  O nikolle leshi je aq I trashe sa madhesia e kokes tende o sahanlepires te ka dhene ndonje zarf plote Monika se ajo eshte seksere e Ilir hajdutit. Rrace e poshter mos shpresoni se do ta rrezoni EDI RAMEN me keto shkrime idiote

 45. aqif tahipi says:

  Ky palla ishte ai qe thoshte se pedeja i ka te sigurta mandatet e fitores se zgjedhjeve dhe nuk parashikoi dot gje .Tani ,pas fitoreve te thella te ps ne diber dhe erseke dashka te na jape ultimatume nisur nga opinionet e percartura te tij ??

 46. arben says:

  Po nuk fitoi pd ,nuk jane zgjedhjet e lira,prandaj nikoll bjeri se i bje mire.
  Nga momenti qe ne kete vend njerezit i kane thene ik pirdhu jetes dhe shiten per 5 mije leke te vjetra ,normale te shofim skena me protestus qe kerkojne te drejtat e partise dhe jo te tyret ,.
  Edi Rama ka dy rruge ose ta ktheje edhe nje here vendin 25 vjet mbrapa ,duke u dorehequr ose te vazhdoje te qeverise dhe te perfundoje ate qe ka nisur ,reformen ne drejtesi.Sa per lsi ,le te dale me vete e te shofe sa kushton..

 47. Liu says:

  O nikolle ,asnjerit nuk ja ngre nervat me keto shkrime idiote ,e vetmja gje qe Ben eshte ,tregon veten tende se sa injorant je . I lexova komentet DO ME PER BELULIN o turi shtrember

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *