VIDEO/ Oficeri i policisë këndon himnin, tërbohet Flamur Noka

SHERR NË KOMISIONIN E SIGURISË, NOKA FYEN BRAHON DHE TAHIRINDeputeti i PD Flamur Noka është tensioniar së tepërmi sot në Komisionin Parlamentar Hetimor për çështjen e pajisjes së përgjimit  IMSI Catcher.

Në Komision ka qenë i pranishëm edhe oficeri i policisë, Eltion Xhelili, si i akuzuar se e ka futur këtë pajisje në disa mjedise burgjesh.

Xhelili u fut me një veshje të pazakontë për të dëshmuar ditën e sotme në komision. Ai kishte veshur një këmishë të kuqe me shqiponjën e zezë në gjoks, dhe flamujt e BE-­së dhe SHBA­-ve në dy prej mëngëve të tij.

Pasi i tha Flamur Nokës se trajnimin për përgjimet e ka bërë në kohën kur ai vetë ishte ministër i Brendshëm, Xhelili ka vendosur himnin shqiptar në telefon dhe ka nisur të këndojë.

Deputeti Flamur Noka është irrituar dhe ka thënë: “Ky është një shou”, duke dashur të mbyllë seancën.

Por deputeti Çuko është çuar në këmbë dhe ka kënduar me të. Ndërkohë, mbledhja e komisionit është mbyllur.

REMOTE_ADDR:[]

20 komente në “VIDEO/ Oficeri i policisë këndon himnin, tërbohet Flamur Noka”

 1. Ilia says:

  Brovo Entjol Xhelilaj. Vertete nje patriot i madh.

  1. Albi_I says:

   Edhe une sa here te kem probleme me drejtesine do filloj te kendoj himnin, keshtu mbase me lene rehat.

   1. Adriatik says:

    Ca jane keto budalliqe o turkoshqiptare. Cne me flamurin e kaurrve nje turkoshqiptar? Aty duhet flamuri i babes.

    1. Ilia says:

     Vetem turk nuk eshte ai djali. Sa per informacion

    2. patriot says:

     ku e pe flamurin e kaureve mor shkerdhate??Mos u ngaterro o bq.

   2. mirel says:

    Haha..do kendoj gjithe parlamenti me ty

 2. Angjelini says:

  Me ket gjest patriotik zoti Xhelilaj e ke ofenduar agjentin e UDBs, te dhjerin Flamur (ky vetem flamurtar nuk mund te jete) Ndoka. Ptu rrace e piste.

 3. bananerepublika says:

  Republika e bananes ne tere madheshtine e vete. Une mendoj se dhe shukriu, visi dhe gjithe kriminelet hajdutet vrasesit armando prenga kur te shkojne para gjykates duhet ta nisin seancen duke kenduar hymnin se mbase shpetojne.

 4. sopiqoti says:

  Flamur Noka !Eshte si puna e asj thenie popullore: “…ashtu hyri ASHTU doli kastravec…” ne shkollen e mesme,ne Universitet,ne politik,ne detyren e Ministrit te brendeshem ,e tj.Me te tilla figura do te bej hajer PD-ja.E kur ka thene Flamuri nje fjale te mencur.

 5. undefined shqipfoles says:

  vari shtetit, sunite serbo koqevare,tradhetare dhe arabe nga mendja……perdoret hymni nga kriminelat sikur te ishte sapun apo djjath…patriot i madh/medhenj kur su be asnje proteste kur shiten detin por dhe mbetjet toksike te Rames….vetem kur I shan Allahun ngrihen dhe te shqyejne kafshet sunite…..

  1. Mondi says:

   Are you getting drunk men?

   1. Ata votuan mosndeshkimin e tyre says:

    Meso shqip se anglishten e qake!

 6. komisari i hekurt says:

  hee..
  mul agjenti I udb s!
  nuk I pelqe himni kombtar shqiptar ktij spiuni te serbis.

 7. XXXL says:

  Si mund teb lejoje agjenti i SERBISE Mut Noka te degjohet dhe te kendohet Hymni i Shqiperise, e ku ne godinen e Parlamenetit (zyrat)?
  Poshte rraca e e qelbur e spiuneve Berisha, Basha, Noka & CO te strehur ne SHQUP.

 8. mirel says:

  Ca keni me Mulin?
  Ata ishin per gjyq aty apo per kocertin e Pavaresise?

 9. Pallatet Agimi says:

  Ky, qe kur flet kupton shume lehte se njeriu e ka origjinen nga kafsha, eshte me te vertete nje ulje e temerrshme e intelektit te shqiptareve. Ka qene minister i brendshem? Nuk e besoj! Ne se eshte e vertete, “ku qendron problemi ketu”? Asgjekundi! Ne se ky ka qene i tille,i bie qe kryeminister ne ate kohe ka qene Veri, Ver Llapa.

 10. kastrioti says:

  Veprimi i atij djalit ke nje kuptim,,si nga veshja dhe himni shqiptar,,,me pak fjale i ka treguar Mulit jo direkt qe ty Mul te dhembin syte dhe veshet nga simbolet dhe himni shqiptar,,,,Dhe ky veprim per Mulin eshte provokim,,,ashtu sic e mendojne serbet dhe greku nga fotot me shqiponje te ushtareve shqiptare,,,,

 11. Treviso says:

  Kush me siguron se ka kuptur diçka muli nga xhesti i zotit Xhelili? Si mundet te kuptoje nuli?

 12. Fatosi-kosove says:

  Flemur Noka pas keti “provokimi” te Xhelilit do ti kerkoj nishanit qe ta dekretoi denimin me vdekje epr Xhelilin pasi Himni Kombetar per noken dhe PD-n eshte i ndaluar,keshtu e ka keshilluar keshilltari per siguri kombetare fazlliqi,nese Xhelili dhe kushdo qe thirret nga noka dhe komisioni i tij duan te shpetojne duhet te mesojne te flasin greqisht dhe te kendojne serbisht,keshtu sigurt se do te lirohen nga çdo pergjegjesi qofte edhe masaker,siq ndodhi me te denuarin me burg te perjetshem lul berisha.

 13. doktori says:

  Ide e bukur dhe e cuditshme:Vendi i cudirave : Shqiperia!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *