VIDEO / Policja peruane që çmendi një komb të tërë me kërcimin e saj

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

policjaNjë police është bërë mjaft e famshme në Peru pas publikimit të një videoje në internet, ku ajo kërcen në mënyrë sensuale.

Vendi amerikano-latin është përfshirë nga një sfidë kërcimi dhe janë të shumta vajzat që postojnë video, ku tregojnë linjat dhe aftësitë e tyre në të kërcyer.

Në filmim tregohet punonjësja e policisë duke lëvizur në rreth e duke tundur të pasmet, e deri tani janë 650 mijë persona që e kanë parë, ndërsa numri rritet orë pas ore.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *