Arkani është gjallë, u arrestua në Kroaci? Ja çfarë thotë djali i tij..!

arkaniViteve të fundit në Serbi ka filluar të flitet për vdekjen e mistershme të Arkanit. Shumica e njerëzve besojnë se ai është gjallë dhe se gjendet diku në Ballkan.

Vojin Raznatovic, djali i Arkanit, thuhet se ka bërë një bisedë menjë person përmes SMS’ve në telefon.

Raznatovici ka shkruar se babai i tij është gjallë dhe jeton në Qipro, duke shtuar se këto ditët e fundit ai ka kuptuar se babai i tij (Arkani) ka shkuar në Kroaci, ku edhe u arrestua, shkruan media serbe Saznaj, transmeton Gazeta Express.

Kujtojmë që Zeljko Raznatovic, i njohur si Arkan, u vra më 15 janar të vitit 2000 në Hotel “Intercontinental” në Beograd.

Ai thuhet se u qellua për vdekje nga Dobrosav Gavric, Dragan Nikolic dhe Milan Duricic, të cilët ishin bashkëpunëtorë të tij. Duricic dhe Nikolic u dënuan me 30 vjet burg si bashkëpunëtorë në vrasjen e Arkanit, ndërsa Dobrosav Gavric, u dënua me 35 vjet burg, si vrasës.

sms-arkan

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Arkani është gjallë, u arrestua në Kroaci? Ja çfarë thotë djali i tij..!”

  1. Alban says:

    Ore mire Arkani. Po ai Milloshevici s’i vdiq? S’ja pame njehere fytyren, po thane gjasme vdiq ne burgun e Hages pa marre akoma verdiktine per FAJESI! Pra teknikisht eshte pafajshem!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *