VIDEO/ Emigranti mbytet në Venecia, reagimi i njerëzve ka indinjuar rrjetin

emigrantNjë emigrant është vetëmbytur në Venecia por ajo që ka shkaktuar një indinjim të thellë ka qenë reagimi i njerëzve që u ndodhën pranë ngjarjes.

Askush nuk reagoi për të shpëtuar 22-vjeçarin nga Gambia Pateh Sabally.

Vetëm një prej tyre i hodhi një kamardare, dhe asgjë më tepër.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Emigranti mbytet në Venecia, reagimi i njerëzve ka indinjuar rrjetin”

  1. Geri says:

    Ça do bënin njerëzit më shumë se ç’bënë? I hodhën komardare duhej vetëm të kapej. Nuk besoj se ndonjë gazetar do ishte hedhur në mes të janarit për të shpëtuar një njeri që s’po mbytej dhe që donte të vriste veten..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *