VIDEO/ Nusja kërcen mbi tavolinë, por sa keq përfundon…

nusjaKjo video është filmuar në Melburn të Australisë.

Një femër po organizonte festën e beqarisë dhe hipi mbi tavolinë për të kërcyer.

Por fundi i kërcimit nuk ishte aspak ashtu siç e kishte pritur.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *