VIDEO/ Nusja kërcen mbi tavolinë, por sa keq përfundon…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

nusjaKjo video është filmuar në Melburn të Australisë.

Një femër po organizonte festën e beqarisë dhe hipi mbi tavolinë për të kërcyer.

Por fundi i kërcimit nuk ishte aspak ashtu siç e kishte pritur.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *