VIDEO/ Pamjet e tmerrshme të rënies së avionit në lumë ku humbin jetën dy persona

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

avioniNjë aktivitet festiv në Perth në të cilin ishin mbledhur qindra njerëz për të festuar Ditën e Australisë u kthye në tragjedi. Një avion që po kryente manovra mbi lumin Swan humbi kontrollin dhe u rrëzua, e për pasojë mbetën të vdekur dy persona, piloti dhe një pasagjer.

Skena ka qenë mjaft e dhimbshme për familjarët e viktimave, të cilët ndodheshin në këtë ceremoni dhe panë se si të dashurit e tyre humbën jetën.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *