VIDEO/ Trump “sherr” me Meksikën, por ja çfarë bën e bija në Shtëpinë e Bardhë

ivankaDonald Trump ka firmosur disa urdhra të rëndësishëm që prej marrjes së detyrës.

Ditën e sotme ai ka qenë i përfshirë në një debat në distancë me presidentin meksikan.

Por e bija e tij Ivanka është shumë larg kësaj atmosfere, pavarësisht se ndodhet në Shtëpinë e Bardhë.

Ajo ka publikuar një video të vajzës së saj Arabella që hedh hapat e saj të parë, pikërisht në Shtëpinë e Bardhë.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ Trump “sherr” me Meksikën, por ja çfarë bën e bija në Shtëpinë e Bardhë”

  1. Tahipi says:

    E ka djale perkthyes leshi

  2. mirel says:

    Po po, Arabela eshte. .po ce do qe nuk e kupton ajo, dhe i thote “ai”.
    He is moving.
    Tema spjegojani pak Ivankes, se eshte “ajo” dhe jo “ai”, qe po hedh hapat e pare me duar e me kembe

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *