FOTOT/ Nga deputetja “seksi”, tek humori i ministrave dhe “këshillat” e Rulit për Beqajn: Çfarë s’u pa nga Kuvendi

Fotot e mëposhtme tregojnë disa moment pikante Brenda dhe jashtë Kuvendit, nga seanca e djeshme.

Binte në sy deputetja seksi Arbjola Halimi, me veshjen e saj.

Ndërkohë, ministrat e Ramës duken në humor, ndërkohë që Genc Ruli është fotografuar bashkë me Eduard Selamin, duke i dhënë “këshilla” Ilir Beqajt.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/halimi-sekse-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/halimi-sekse.jpg","attachment_id":621667},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/bregu-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/bregu-2.jpg","attachment_id":621743},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/mesila-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/mesila-1.jpg","attachment_id":621748},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/kushi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/kushi.jpg","attachment_id":621745},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/bregu-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/bregu-1-1.jpg","attachment_id":621744},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/kodheli-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/kodheli-6.jpg","attachment_id":621746},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/tahiri-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/tahiri-5.jpg","attachment_id":621747},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/ruli-beqaj-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/ruli-beqaj.jpg","attachment_id":621752},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/ristani-strazimiri-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/ristani-strazimiri.jpg","attachment_id":621751},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/muli-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/muli.jpg","attachment_id":621749},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/berisha-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/berisha-7.jpg","attachment_id":621750}]

1 komente në “FOTOT/ Nga deputetja “seksi”, tek humori i ministrave dhe “këshillat” e Rulit për Beqajn: Çfarë s’u pa nga Kuvendi”

  1. Alidemsi vjeter says:

    Hajde kuklla,kuklla…..Shkrepse te fabrikes Llapshin …….Ding…dong.. ding ..dong..oret e Kremlinit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *