PD humbet qetësinë për shkak të Berishës, sherr në Komision mes Spahos dhe Shalsit

komisionPartia Demokratike duket se e ka humbur qetësinë, për shkak të fakteve që po paraqiten në Komisionin Hetimor për aferën me CEZ, ku implikohet Sali Berisha dhe djali i tij.

Mbledhja e sotme është ndërprerë pak pasi ka filluar, për shkak të një përplasje mes Edmond Spahos dhe Eduard shalsit.

Përplasje që ka degjeneruar në fyerje.

Shalsi: Herën tjetër ikët për ndeshjen.

Spaho: Je i pafytyrë

Shalsi: Palaço, je dhe goxha burrë.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “PD humbet qetësinë për shkak të Berishës, sherr në Komision mes Spahos dhe Shalsit”

  1. Kola says:

    Nuk eshte as e para dhe as e fundit. Kjo eshte bordellua e SHQUPIT e cila nuk ka asnje preokupim kombetar, vec mbrojtjes se nje banditi te peshtire.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *