VIDEO/ Ben Blushi: Pse u zura me grushte me Ilir Metën, kur ishim në gjimnaz

Ben Blushi në një intervistë për INTV, ka treguar se si është zënë me Ilir Metën kur ka qenë në gjimnaz.

Blushi tha se për këtë sherr është përjashtuar dy javë nga shkolla.

Ai u shpreh se shpreson që mos të përjashtohet edhe nga Kuvendi, nga Meta.

REMOTE_ADDR:[]

9 komente në “VIDEO/ Ben Blushi: Pse u zura me grushte me Ilir Metën, kur ishim në gjimnaz”

 1. pedro i ri says:

  edhe atehere per demokraci mbrenda shkolles je zene o Beni ?

  1. TARRASI says:

   Po ziheshin kush i ka bythet ma te mira ai apo Meta … mos u zini se te dy jeni b…

 2. Lumiri says:

  Pordhi dhe ky, shkoj per lesh. Ky qe duket si transvesit qenka zene me grushta hahahaha. O ben puqu me kreshnikun se boni çiftin me seksual.

 3. SHPRESE HUMBURI says:

  Ilir Meta , eshte ai qe eshte …. ! Por ky idjoti Blushi , po ia kalon edhe Kacit te Zi !

 4. Ndrikulla says:

  O Ben, ti qe je mesuar te e ecesh vete,si nuk ja hengret koken shoqit shoqit kur ishit ne gjimnaz.Sot shoqeria shqiptare do te ishte shume me e mire edhe pa ju.Perjashtimin nga Parlamenti prite jo nga Lilkja floriri,po nga populli me 18 qershor.

 5. mmoisiu says:

  Po ku ke ditur t e zihesh me grushta ti o Beno ,ti dhe tani je cun mamaje !

 6. Kodra says:

  Paske qene rrugac ordner, sa per perzenien nga kuvendi nujk ta ben Ilir Meta, por nuk do jesh ne kuvendin e ardheshem se e zgjodhe vet te dalesh kunder votuesve q te cuan atje.

 7. Shoku " Shpati " says:

  Sa keq po me vjen qe me blushin nuk ishte edhe bracja edhe klosi edhe taulanti edhe….tiu hynte meta qe te zhdukeshit nga shqiperia !

 8. Qytetar says:

  Po kujt i plasi o karagjos se pse je zënë Ti me Ilir Metën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *