VIDEO tronditëse: Çifti humbet ndjenjat nga droga, me fëmijët e mitur në makinë

ciftiKjo video ka tronditur shumë përdorues në rrjet.

Një çift në Florida, William Ballard 36 vjeç dhe Delaney Crissinger 32 vjeç, humbasin ndjenjat pasi kishin kondusmuar drogë.

Në sediljen e pasme të makinës ishin dy fëmijët e tyre të mitur.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *