Flet bashkëshortja e Balilit: Nuk kam kontakte me të, shteti të më gjejë burrin

Pas  aksionit të ushtruar nga forcat e policisë në banesat e familjarëve të Klement Balilit, ka reaguar për media bashkëshortja e tij. Ajo rrëfen se si policia hyri me forcë në shtëpitë e tyre dhe shkaktoi panik.

“Që kur u shpall në kërkim nuk ka qenë në shtëpi, unë nuk kontaktoj me tim shoq, nuk e di se ku është”­, është shprehur për mediat Alma Balili.

Më tej ajo thotë se nuk ka asnjë kontakt me bashkëshortin.
“Shteti të më gjejë burrin ku e kam”­, tha ajo.

Më herët ka reaguar edhe vëllai i Balilit,  Bashkimi i cili akuzoi policinë për sjellje prej horrash.

Policia e Shtetit njoftoi mëngjesin e sotëm, për një aksion kontrolli në 10 banesa e objekte të familjarëve të shtetasit Klement Balili.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Flet bashkëshortja e Balilit: Nuk kam kontakte me të, shteti të më gjejë burrin”

 1. TRAPI says:

  BURRI KA SHKUAR PER LESH…GJEJE TI ME ATO KOQET E TUAJA,,,QAJE BURRIN SE TA KANE VRARE…PASKA HYRE NE PISLLEK SHUME…DUKET NE FOTO I URTE…KUSH E KA THIRRUR I FUNDIT I KA FUT PLUMBIN…

 2. tropojanic100 says:

  ta kane grabitur se e ke burrin engjell,syri keq…

 3. Lennard says:

  Zonje drejtohu Like Floririt se Ai e di se ku eshte fshehur!!!!!

 4. al paci says:

  E ter saranda e di qe hoteli santa quaranta eshte e ilire metes dhe e balilit, dhe ne perurimin e hotelit ka qen ilire meta prezente. dhe po e paten hequr qafe balilin eshte e sigurte qe e ka vrare likja.

 5. deti says:

  ceshtja balili mos eshte nje kal troje kurdisur nga ana e greqise.kam degjuar se kerkohet te arrestohet nga te dhenat e agjentures greke per llogari te shqiperise.ketu nuk ka asgje te vertete prandaj ky problem duhet gjykuar me gjakftohtesi..ne punet e ministris brendeshme te shqiperise nuk ka pse te fusi hundet njeri qofte dhe organe me te larta..kur te vije koha do te kapet ska pse te behen presione.asnje rezik nuk ka per destabilizim vec kalit te trojes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *