FOTOT/ Kreu i LSI-së në Elbasan, kalon tek PDIU-ja?

Gazeta Panorama shkruan sot se kreu i LSI-së në Elbasan, Pjerin Xhuvani, ka kaluar te PDIU-ja.

Xhuvani është fotografuar përkrah Idrizit në një event të kësaj partie.

Kjo lëvizje vjen në një kohë kur PS dhe LSI janë në krisje të marrëdhënieve, pas deklaratave të forta të Lefter Kokës, Manjanit dhe Tavos për Policinë e Shtetit, ndërkohë që PDIU shihet si një parti që “kërcënon” pozitat e LSI në koalicion.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/xhuvani-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/xhuvani.png","attachment_id":622690},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/xhuvani-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/xhuvani-1.jpg","attachment_id":622691}]

2 komente në “FOTOT/ Kreu i LSI-së në Elbasan, kalon tek PDIU-ja?”

 1. Reforma Drejtesi si Lsi dhe PPSH says:

  Edvin rama do marri fund po qe se do vazhdoje martesen me Ilir Meten. Por me kryesore do marri fund Shqiperia njehere e pergjithmone.


  Keta karagjoza te tjere qe vertiten sa ketej apo andej jane dhelpra dinake qe nuk hane dot rrushin. PDNJ,ose Partia e Cameve, ca kerkon me nga kjo parti e llllleshit. Edvin Rama do ngelesh nje piktor I rendomte dhe I etur per pushtet e pasuri se sa per Shqiperi.

 2. Samir says:

  Pjerin Ndreu…Pipi…mercenar qe ka.nderruar 10.parti ku te kapi ndonje vend pune.
  Meqe po iken Qifi,butgaxhi me.i madh po vjen Pipi burgaxhi me.i vogel
  4 vjet burg ka bere ne piza ,via regio

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *