FOTOT/ Paralajmërimi i Vasilit se Tahiri do iu fusë drogë në makina, në rrjet plas humori

Ditën e djeshme ka qarkulluar një lajm, se Petrit Vasili ka mbledhur deputetët e LSI-së me urgjencë, për t’iu thënë që të kenë kujdes, se policia mund t’iu fusë drogë në makina.

Kjo ka bërë që në rrjet të shpërthejë humori dhe ironia.

Sipas tyre, tashmë deputetët e LSI-së duhet të udhëtojnë vetëm me biçikleta, ose më këmbë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/humor-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/humor.jpg","attachment_id":622325},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/humor-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/humor-1.jpg","attachment_id":622326}]

4 komente në “FOTOT/ Paralajmërimi i Vasilit se Tahiri do iu fusë drogë në makina, në rrjet plas humori”

 1. Reformen nuk e do vete Edvin Rama says:

  ose, deputeti i LSI KORRIER droge me biciklete

 2. TRAPI says:

  KUSH ESHTE PETRIT VASILI??? I BIRI I FERIAL VASILIT QE E KA DAJE MANUSH MYFTIUN,,SEKRETARE E PARTISE SE GJIM.SAMI FRASHERI…DHE JU DONI DEMOKRACI…AH POPULL IDIOT…

 3. MONIKA -FLORIRI says:

  k,ujdesni biçikletat se ka edhe tritol fush kruje nga ai i palokes hahahahahaha

 4. Cuni i Moskateve says:

  Kujdes o Petrit se mund te ta fusin drogen midis komve te shtremta qe ke si Tratra ceke.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *