Melania dhe Donald sa të ndryshëm në…Twitter

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

melania e trumpMelania Trump ka vetëm një javë që është bërë Zoonja e Parë e SHBA-ve, por ka bërë vetëm një mesazh në profilin e saj në Twitter dhe ndjek tri persona.

Një ndryshim tepër i madh krahasuar me bashkëshortin e saj president, i cili është vazhdimsiht i pranishëm në rrjetet sociale.

Duket se Melania ka trashëguar nga ish Zonja e Parë, Michele Obama shpërfilljen për rrjetet sociale.

Postimi i saj i vetëm është gjatë momentit të betimit të premten e shkuar të Trump-it, i cili kishte vendosur duart në dy bibla: “Jam thellësisht e nderuar që do t’i shërbej këtij vendi të mrekullueshëm si Zoanjë e Parë”.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *