Përplasjet me LSI-në? Saimir Tahiri në Kosovë me Spartak Brahon

tahiriMinistri i Brendshëm, Saimir Tahiri, ndodhet për një vizitë zyrtare në Kosovë.

Ai është takuar me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi.

Në këtë vizitë Tahiri shoqërohet nga kryetari i Komisionit të Sigurisë, Spartak Braho, si dhe anëtarët e tjetër të Komisionit.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *