REPLIKAT/ Bushati: Ti do ta hash më vonë, se je i Bamirit. Deputeti i PD: Mos ke qenë ti, se unë s’kam lidhje

tahiriGjatë seancës së të enjtes në Kuvend, ministri Ditmir Bushati ka shkëmbyer disa replika me deputetin demokrat, Igli Cara.

Sipas News 24, Bushati e ka cilësuar atë si njeri të Bamir Topit.

Ditmir Bushati: Si ky që ishte i Bamirit dhe e hëngri. Ti do ta hash më vonë…!

Igli Cara: Kush është i Bamirit? Mos ke qenë ti se unë s’kam lidhje fare me atë!

Replikat janë ndërprerë këtu.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *