VIDEO / Shokuese, gruaja shtatzënë vritet me thikë nga bashkëshorti i saj polic

kolumbianiaNjë grua shtatzënë u qëllua me thikë nga bashkëshorti i saj, duke humbur jetën në Bogota të Kolumbisë. Pamjet e mëposhtme tregojnë ngjarjen e tmerrshme, kur autori i krimit, një punonjës i policie sulmon gruan e tij në një supermarket.

Klientët e tjerë përpiqen ta ndalojnë atë, por për fat të keq Angie Katerine Herrera humbi jetën si pasojë e plagëve të marra.

Autori Frey Vincente Ardila Velázquez arriti t’u ikte klientëve të supermarketit që tentuan ta bllokonin atë, por nuk mundi të bënte dot gjë pas ndërhyrjes së kalimtarëve të tjerë, që e bllokuan dhe ia dorëzuan policisë.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *