FOTOT/ Jeta e shfrenuar dhe luksoze e vajzës së kryebashkiakut të Kamzës Xhelal Mziu

Këto foto tregojnë jetën luksoze të Antigona Mziut,  vajzës së Xhelal Mziut, kryebashkiakut të Kamzës.

Hotele, makina dhe pushime luksoze si dhe veshje firmato.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-399-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-399.jpg","attachment_id":623097},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-372-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-372.jpg","attachment_id":623098},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-352-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-352.jpg","attachment_id":623099},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-328-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-328.jpg","attachment_id":623100},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-294-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-294.jpg","attachment_id":623101},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-262-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-262.jpg","attachment_id":623102},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-215-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-215.jpg","attachment_id":623103},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-191-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-191.jpg","attachment_id":623104},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a9-153-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a9-153.jpg","attachment_id":623105},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a10-140-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a10-140.jpg","attachment_id":623106}]

11 komente në “FOTOT/ Jeta e shfrenuar dhe luksoze e vajzës së kryebashkiakut të Kamzës Xhelal Mziu”

 1. pedro i ri says:

  pune katunaresh. Vlen shprehja, sa me larg prej tyre aq me mire

 2. art NY says:

  ME FALNI PO KU E SHIKONI JETEN E SHFRENUAR JUVE OSE ME MIRE TI O GAZETAR? ESHTE ME NJE MERCEDES SIRA C DHE KA DALE FOTO JASHTE DYQANEVE FIRMATO EEEEE KU ESHTE E KEQJA SE LAT KOQEN E NOMIT

  1. Iliri says:

   Po ku merr vesh ti trap.
   Dukesh edhe ti je nga ata 1000 lekshat e mitingeve qe vijne ne TR nga Kamza.
   Rrace e poshter. Por ate meritoni – sipas kokes festen.

  2. Kellira says:

   Ke te drejte. S’ka asnji t’keqe.
   E keqja jane shqiptare qorra si puna jote qe nuk e kuptojne se keta bojn qejf me paret e rrugeve te pashtrume dhe me gropa ku kalo ti; me paret e shkollave pa ngrohje te kalamojve te tu; me paret e spitaleve cope cope dhe keshtu me rradhe.
   Sa te kete qorra si ty Shqiperia punet jane shume keq.

 3. hason vutoni says:

  jete kurvash, jetojne vetem per nje shoping dhe kar ballit!

 4. Selamiu says:

  KATUNAR DREQI U KA ZON DHOMI BUK E BOJN PORDHE . KATUNARET JANE HAP SUMESH NTIRONEN E MALOKERIS. PO KTIJ TRAPIT XHELAL MZIUT PSE NUK JA HETOJNE PASUNIN. ÇBO AJO ZYRA E KONTROLLIT TPASUNIVE BON QOKA.

 5. Agim says:

  Une e pres lucin ne rrenje e vajzen e Mzatit Kamses nuk e marre per grua,le te shkoj me mire hise hupun

 6. tung says:

  Bythet i paska te mira fiks per…..

 7. Shqiptari i ILIRISE. says:

  Kesaj i thone:

  Moj para’ me hengesh mutin,
  Bere zengjin harbutin!

 8. nora says:

  Zoti art NY. shikoni pak me me vemendje disa foto kjo zonja eshte me nja 6 canta ku ka bere shopping te louis vuitton. per sqarim tek kjo firm po do te blesh dicka te lire p.sh nje rreth nga ato qe varen celsat e nje makine cmimi eshte 150 euro.

 9. Aksi says:

  Nuk ka me se e mbulon katunarine qe e ka te shkruar ne balle. Sigurisht qe do sperdridhet neper instagram me LV si nje injorante e mjere…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *