FOTOT nudo të princeshës së Britanisë dhe komenti i “ndyrë” i Trump: Po tani? (16+)

Rreth 5 vjet më parë princesha e Britanisë së Madhe Kate Middleton fotografohej duke bërë plazh nudo.

Pati shumë reagime, mes tyre edhe miliarderi Donald Trump.

“Kush do ta humbiste mundësinë për të fotografuar nudo Kate Middleton dhe të bënte një grusht para?”, shkruante në rrjetet sociale Trump.

Por britanikët e morën si një fyerje këtë reagim të tij dhe e cilësuar të “ndyrë dhe të pamoralshëm”.

Mirëpo Trump ka njoftuar se ka pranuar një ftesë nga mbretëresha Elizabeth II për t’u takuar.

Në takim si rregull duhet të jetë edhe princi me princeshën.

Por a do ta takojë ajo Trumpin pas atyre komenteve?

Të presim e të shohim.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-391-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-391.jpg","attachment_id":622823},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-364-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-364.jpg","attachment_id":622824},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-345-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-345.jpg","attachment_id":622825},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-321-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-321.jpg","attachment_id":622826},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-288-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-288.jpg","attachment_id":622827},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-256-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-256.jpg","attachment_id":622828},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-209-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-209.jpg","attachment_id":622829},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-185-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-185.jpg","attachment_id":622830}]

7 komente në “FOTOT nudo të princeshës së Britanisë dhe komenti i “ndyrë” i Trump: Po tani? (16+)”

 1. BUJARI JU DEGJON says:

  Trampi eshte nje batakci,por ne kete koment eshte Zoteri!!!
  Nuk e kuptoni kaq gje ju te Temes???

 2. XXXL says:

  Qe fotot jane te ndyra as qe behet fjale….., por a ka ndonje mundesi tjeter te na servirni ndonje lajm qe te jete i 20-30 viteve me pare, se ky per princesheshen Kate para 5 vitesh quhet shume i ri….. apo aktual.
  Cfare jane keto lajme prej idiotesh, Trump eshte president i Amerikes pas 8 Nentorit apo betimit te tij te bere me 20 janar, kur do te na thoni qe Trump kur dhjet a e shoqeron me pordhe mu**in, qe t’a hani e u befte mire.

 3. Katia says:

  Esht ashtu sic thote Trump.Asnje fotograf nuk do te linte ti shpetonte NGA dora nje okazion i tille .ATO foto i shiten revistave shume lek .Cdo fotograf(paparac) do tra Bente nje gje te tille.Trump ne mete rast nuk la thene asgje ofenduese.Mendoj qe esht mediokre qe nje personazh si Tramp te humbe kohen ne keto komente te kota.

 4. Katia says:

  Esht ashtu sic thote Trump.Asnje fotograf nuk do te linte ti shpetonte NGA dora nje okazion i tille .ATO foto i shiten revistave shume lek .Cdo fotograf(paparac) do tra Bente nje gje te tille.Trump ne mete rast nuk la thene asgje ofenduese.Mendoj qe esht mediokre qe nje personazh si Tramp te humbe kohen ne keto komente te kota.

 5. monarkia ne zemer te europes . nuk ka me turp. te shikosh, krijesa te sapo pjella dhe ti te mendosh, se do vlesh me pak se m ..uti i tyre dhe prap te mendosh se je, njuton, skot, darvin, por edhe çurcill, me……puro; bile te dh..jefsha mu’ ne puro …..jo, jo ne kamerun-erit, and co. botoje e botoje komentin, se me keq s’behet . dilni nga “skemat” se me mire do jete .

 6. alban says:

  Kate nuk ishte ne plazh nudo O PALLE.
  ishte ne nje vile private kur u ben fotografite,dhe per kete arsye nuk u botuan ne shume vende.
  shikoni se mos gjeni edhe mbretereshen ne plazh nudo!!!

 7. Sindroma trump says:

  Zoti na ruajt!

Lini një Përgjigje te XXXL Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *