FOTOT nudo të princeshës së Britanisë dhe komenti i “ndyrë” i Trump: Po tani? (16+)

Rreth 5 vjet më parë princesha e Britanisë së Madhe Kate Middleton fotografohej duke bërë plazh nudo.

Pati shumë reagime, mes tyre edhe miliarderi Donald Trump.

“Kush do ta humbiste mundësinë për të fotografuar nudo Kate Middleton dhe të bënte një grusht para?”, shkruante në rrjetet sociale Trump.

Por britanikët e morën si një fyerje këtë reagim të tij dhe e cilësuar të “ndyrë dhe të pamoralshëm”.

Mirëpo Trump ka njoftuar se ka pranuar një ftesë nga mbretëresha Elizabeth II për t’u takuar.

Në takim si rregull duhet të jetë edhe princi me princeshën.

Por a do ta takojë ajo Trumpin pas atyre komenteve?

Të presim e të shohim.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-391-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-391.jpg","attachment_id":"622823"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-364-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-364.jpg","attachment_id":"622824"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-345-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-345.jpg","attachment_id":"622825"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-321-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-321.jpg","attachment_id":"622826"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-288-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-288.jpg","attachment_id":"622827"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-256-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-256.jpg","attachment_id":"622828"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-209-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-209.jpg","attachment_id":"622829"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-185-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-185.jpg","attachment_id":"622830"}]
                 Loading...