VIDEO/ Helikopteri pëson një aksident të frikshëm, por…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

crasNjë ngjarje thuajse tragjike ka ndodhur në Brazil.

Një helikopter ka pësuar avari dhe është rrëzuar në Capitolio.

Fatmirësisht të tre pasagjerët dhe piloti mbijetuan me plagë të vogla.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *