VIDEO që ka bërë xhiron e rrjetit: Përse i mban dorën Trumpit, kryeministrja britanike?

trump mayKjo video ka bërë xhiron e rrjetit dhe ka shkaktuar shumë habi.

Kryeministrja britanike Theresa May ka qenë në takim me presidentin amerikan Trump.

Kur dolën shihet May teksa mban për dore presidentin amerikan.

Pas hulumtimeve u zbulua se presidenti vuan nga një fobi: atë të rënies nëpër shkallë.

May i ka dhënë ndihmën e saj për të evituar ndonjë rrëzim dhe figurë të keqe të Trump.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO që ka bërë xhiron e rrjetit: Përse i mban dorën Trumpit, kryeministrja britanike?”

  1. nje ish myslyman,tani grek ne dite te hallit says:

    Nuk ka faj Trumpi se eshte mesu me ashensor

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *