VIDEO tronditëse: Tigrat i marrin jetën vizitorit (Pamje shqetesuese)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

tigerNjë ngjarje tronditëse ka ndodhur në Kinë.

Një mashkull kishte shkuar me gruan dhe fëmijët për të vizituar një kopësht zoologjik.

Ai u zgjat brenda kafazeve për të ushqyer tigrat, por ata e sulmuan duke i marrë jetën.

Gjithë skena horror ka ndodhur para syve të familjes së tij.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *