Ben Blushi: Ylli Manjani tha të vërtetën prandaj u shkarkua. Rama tani është më i frikësuar, ndërsa Meta i nënshtruar

blushiBen Blushi ka komentuar shkarkimin e Ylli Manjanit, nga detyra e ministrit të Drejtësisë.

Sipas Blushit, Manjani u largua nga kjo detyrë sepse tha të vërtetë.

“Ylli Manjani tha të vertetën prandaj u shkarkua.

Njerëzit që e hoqën janë prapë bashkë.

Edi Rama është më i frikësuar.

Ilir Meta më i nënshtruar.

Sot Republika është më e kërcënuar.

Shqipëria më e kanabizuar. Rilindja më e kriminalizuar. Seriali qesharak i Rilindjes do vazhdojë për kënaqësinë e Klement Balilit që e sheh duke tymosur!”, shkruan Blushi në faqen e tij në Facebook.

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “Ben Blushi: Ylli Manjani tha të vërtetën prandaj u shkarkua. Rama tani është më i frikësuar, ndërsa Meta i nënshtruar”

 1. ariff says:

  …. mire o Beni i Kicos ti dhe partia tende , jane vetem nje (qen) ciuaua ne politiken Shqipetare .Kujdes mos te shkele njeri pa mendje se nuk ja vlen te meret njeri me ty sado ta trasheshen zerin .

 2. Kellira says:

  Ia fute pordhes Blush!
  Ik shkruaj se ndonje liber se nuk ia thu per ket pune!

 3. jani says:

  Je mashtrues dhe hajdut o blush. Erdhi vetongu dhe per ty.

 4. ceni says:

  kurse ti je me legeni, sot per sot…

 5. artan says:

  Foli edhe ky Ben bibilushi, kryetar i Librit qe nuk ka flete.

 6. devolliu says:

  iK O GJINO , nuk perfiton gje ti nga kejo. Ti mba mend cke qene gjer tqni ne Parlament se nuk ke per tja pare me deren. Shko zhgaravit ndonje rresht nga ato librat e tua qe vlejne me se shumti per ne yzerhanen .

 7. koha jone says:

  Pordhes ja futni vetem ju komentar PORDHE , ANALFABET .

 8. harillaqi says:

  Na çave bythen o Blush mendjemadhi.Me mire ik ha ndonje salçiçe me piper se nuk je per keto pune ti.JE VETEM NJE PORDHAC.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *