FOTOT/ Dy motrat më seksi në botë: Sa vështirë të zgjedhësh!

Familja më e famshme në botë, ajo Kardashin, gjendet për pushime në Costa Rica.

Me këtë rast, motrat Kardashin janë në garë për të treguar sa më shumë nga hiret e tyre.

Dy prej tyre, më Kim Kardashian dhe Kylie Jenner, janë fotografuar së bashku duke shkuar për darkë.

Të veshura më seksi se kurrë, është e vështirë të zgjedhësh se kush është me seksi, 36-vjeçarja Kim, apo motra e vogël 19-vjeçare.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/kim-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/kim-1.jpg","attachment_id":"623756"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/kim-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/kim-2.jpg","attachment_id":"623759"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/kim-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/kim-1-1.jpg","attachment_id":"623757"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/kim-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/kim-10.jpg","attachment_id":"623758"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/kim-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/kim-3.jpg","attachment_id":"623760"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/kim-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/kim-4.jpg","attachment_id":"623761"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/kim-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/kim-5.jpg","attachment_id":"623762"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/kim-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/kim-6.jpg","attachment_id":"623763"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/kim-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/kim-7.jpg","attachment_id":"623764"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/kim-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/kim-8.jpg","attachment_id":"623765"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/kim-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/kim-9.jpg","attachment_id":"623766"}]

1 komente në “FOTOT/ Dy motrat më seksi në botë: Sa vështirë të zgjedhësh!”

  1. C'a bohet kshtu says:

    E pse familja Kar-dashese eshte me e fameshmja ne Bote,, pervec kurverise , cfare kane bere apo shpikur???
    Gazetaruci ne fillim thote se dy motrat Kar-dashese jane ne gare dhe kur u thote emer e mbiemer na dalin me mbiemra te ndryshem.
    Keto jane motra vetem nga nena qe eshte edhe ku**a e madhe e shtepise, por me baballare te ndryshem prandaj nuk kane nje mbiemer.
    Kim-it i ka vdekur babai ish avokat me emer, ndersa Kylie Jennirit babai (dikur kampion olimpik ne atletike medalje e arte) i eshte bere ku**e ka nderruar gjini para 2 vitesh, eshte bere tranvestite e fameshme ne Amerike.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *