FOTOT/ LSI kërkon “kokën” e tij”, Saimir Tahiri…

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, prej kohësh është njeriu më i sulmuar në kabinetin qeveritar, nga ana e LSI-së.

Sulmet u shtuan ndjeshëm ditët e fundit nga ministra dhe deputetë të LSI-së.

Por, pavarësisht kritikave, duket se pozitat e Tahirit në qeveri janë të palëkundura.

Këtë e tregoi edhe fakti se një nga kritikët e tij më të mëdhenj, Ylli Manjani, u shkarkua.

Dhe Tahiri ndërkohë, nuk ngurron të shfaqet edhe në festa.

Ai ka qenë në festën e ribashkimit të gjimnazistëve të maturës së 1998 të “Sami Frashërit”.

Me këtë rast, nuk i është shmangur as të kënduarit.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/tahiri-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/tahiri-7.jpg","attachment_id":623701},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/tahiri-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/tahiri-1-1.jpg","attachment_id":623702},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/tahiri-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/tahiri-2-1.jpg","attachment_id":623703},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/tahiri-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/tahiri-3-1.jpg","attachment_id":623704}]

21 komente në “FOTOT/ LSI kërkon “kokën” e tij”, Saimir Tahiri…”

 1. tropojanic100 says:

  edi rama ndahet nga linda por nga saje qorri kurr

 2. Bardhi says:

  Si dhe shumica e Socialisteve, une mendoj, se Sajmir Tahiri DUHET te iki, nga posti i MB. Ose PS do ta pesoj keq ne zgjedhjet e ardheshme.

  1. Une says:

   Po na hiqen majmunet e Sales si socialista te thekur. Jo shumica por supershumica a socialisteve e duan Saimir Tahirin more rrush Vicidoli. Me fakte dhe jo me genjeshtra qe gatuhen ne shqup ai eshte ministri me i sukseshem i kesaj qeverie.
   Drejtesia eshte seksioni me i korruptuar ne vend. Policia e Saimirit kap hajdutet “drejtesia” e Sales i liron.

   1. Bardhi says:

    O KOQE nuk thash qe jam Socialist, thash mendoj si shumica e Socialisteve ne k’te aspekt. Dhe kush ti bo majmunet ty Pi.Sa.

   2. Goni says:

    Aaaa ku e ka hallin kjo LSI, eeeehhhh i duhet policia per zgjedhje, se ndryshe shkon per lesh
    …Ketu eshte gjithe loja. Minstrine e drejtesise ja kane dhene…po aty te Ministria e Brendshme i ka ngel gozhda. Po nuk kishte llogaritur suksesin e Tahirit…kete djale te ri te zgjuar e shume punetor e kishin marre si shume lehte ne fillim. Cfare nuk po sajojne, por si ka mundesi qe mendojne qe ne 2017 ecet me kete mentalitet primitiv. Nejse nga Likja koketrashe nuk pret dot me shume se kaq

  2. loreta says:

   Pse ti Bardhi ke bere sondazh ne gjithe Shqiperine per mendimin e socialisteve per Saimirin? Po pse flisni ne emer te tjereve dhe çapraz, apo ashtu jeni ndertuar qe nga kohet prehistorike.

   1. Bardhi says:

    Ohhh sa e modhe po me thote Loreta “malok”. LOL. E dini sa shpija ka pas Tirona kur keni ardh ju kurvat e labve per te punu per Sajmir e sotshem por historik! Retorike kjo. Ju ka hudh ne sulm per te shpetu bythen legeni aa. Kujdesni venet e punes. KETIJE POPULLI I KA ARDH NE MOJ TE HUNES KRIMI DHE KRIMINALAT: TE METES, SALES APO TE RAMES. TE JENI TE SIGURT SE POPULLI SHQIPETARE KASAPHONE DO BOJE ME K’TA TE NYT KRIMINEL, TE MAJT APO TE DJATHT.

    1. Fuck it says:

     Oho qenka tironc bardhoja. Nga ata te vjetrit me shallvare. Po ik meso te flasesh gjuhen shqipe se na hape barkun me dialektin prej dallkauti. Hahahah ka plas gallata. 🙂

  3. Gregor Lato says:

   Shumica qe numurohen me gisht si kokrra, si puna jote bardh…

 3. wickedgame says:

  Ec aty Saje se na nxorre mallin e dr mortjes,ai notonte me kembet ne toke dhe thyente rekorde ndersa ti kendon per inat te Manjanit .Fundja mire ben se i ke punet ne rregull ,bravo cuna.

 4. Qytetar says:

  Simir Tahiri është ministri më i suksesshëm i kësaj qeverie.
  Duke folur me statistika dhe jo në erë në të gjith treguesit qëndron më lart se çdo para ardhës.Dhe duhet të dini në kohën e PD të atyre që vodhën dhe vranë këtë popull gjysma e ngjarjeve që ndodhnin nuk regjistroheshin fare.

  1. AY says:

   Po po.
   Ministri i kanabisit.
   Sukses i madh

   1. Goni says:

    Aaaa ku e ka hallin kjo LSI, eeeehhhh i duhet policia per zgjedhje, se ndryshe shkon per lesh
    …Ketu eshte gjithe loja. Minstrine e drejtesise ja kane dhene…po aty te Ministria e Brendshme i ka ngel gozhda. Po nuk kishte llogaritur suksesin e Tahirit…kete djale te ri te zgjuar e shume punetor e kishin marre si shume lehte ne fillim. Cfare nuk po sajojne, por si ka mundesi qe mendojne qe ne 2017 ecet me kete mentalitet primitiv. Nejse nga Likja koketrashe nuk pret dot me shume se kaq

 5. Bena says:

  Te kendoje si tja doje qejfi Saimir Tahiri. Pse jo ? Punet Po i ecin si do vet zoti ne jemi shume po shume te kenaqur

 6. Emiljano says:

  Ore qytetar o je rotkari ose je saimir tahiri

  1. akili says:

   Eshte te dyja bashke

 7. Bushi says:

  S’ka pse te sulmohet ministri Tahiri.Ai ka punuar dhe po punon shume mire.Ate e sulmojne kundershtaret e tij per qellime politike.Basha dhe Berisha nuk e duan se u prishi pazarete droges ne Lazarat.Prandaj Tahir eshte nje nga ministrat me te mire.Kur te sulmojn tregon se ministri po punon mire.Edi Rama do jete kryeminister per 30 vjete.Friken qe u ka futur Sali Berisha me gjithe ato te zeza qe i beri ketij populli e ketij vendi,nuk mund t’a heq Ramen e te vere Bashen apo ndonje mafioz tjter te pd-ke.Pd-ke eshte parti fashiste.Nuk ka besim populli.

  1. palla says:

   Nuk po mujt me e kuptue kat bardhin, po me duket i tani si kopil i komunistave. Me pas ni kat moment po due me e perdhunue.

   1. Palla says:

    Komunistat i kan pallue bardhit, nonen, motran, gruen e te tan cikat, naj po i them se asht kopil i tyne. po bre burra due me e perdhunue kat kopil te nut.

 8. populli says:

  Mire beri qe i la te mbjellin kanabis,edhe kanabisi mall eshte si shume mallra te tjere,kush ka pare le ta bleje,me zorr nuk e shesin.edhe njerezit pasurohen nga nje cike . Sajmiri e ka mbledhur punen e policise,policet jane me te sjellshem,nuk kerkojne leke njerezve ,pse pak eshte kjo? Na rropen policet ne kohen e Sales ,ti kerkonin leket pa piken e turpit,tamam si abrash ,ordinere.Sajmo je shume OK me popullin,forca!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *