FOTOT/ Mediat: Kjo është dashnorja sekrete e Vladimir Putin

Vladimir Putin është tmerrësisht i rezervuar në jetën private dhe askush nuk ka mundur të marrë informacione rreth lidhjeve të tij.

Por disa media shkruajnë se ai ka një të dashur sekrete.

Nuk bëhet fjalë për një emër dosido, por një femër mjaft të njohur, ish gruan e miliarderit Rupert Murdoch, Wendi Deng.

Sipas mediave italiane “Libero” dhe “Giorno”, gjithçka nisi kur Deng u njoh me Ivanka Trump.

Hyri në rrethin “magjik” të Donald Trump dhe krijoi njohje në Rusi, edhe me mikun e Putin roman Abramovich.

Deng dhe Putin thuhet se janë njohur në jë festë të organizuar nga presidenti.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-409-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-409.jpg","attachment_id":"623530"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-381-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-381.jpg","attachment_id":"623531"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-361-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-361.jpg","attachment_id":"623532"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-336-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-336.jpg","attachment_id":"623533"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-302-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-302.jpg","attachment_id":"623534"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-269-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-269.jpg","attachment_id":"623535"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-220-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-220.jpg","attachment_id":"623536"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-195-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-195.jpg","attachment_id":"623537"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a9-157-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a9-157.jpg","attachment_id":"623538"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a10-144-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a10-144.jpg","attachment_id":"623539"}]

4 komente në “FOTOT/ Mediat: Kjo është dashnorja sekrete e Vladimir Putin”

 1. shushica says:

  Çudi , nje ish profesionist i KG B ….tani president me valixhen berthamore qe e shoqeron te kete te dashur nje te huaj ..aq me teper ish gruan e nje miliardieri te medias , nje nga njerezit me me influence ne bote….Nuk paska vajza te bukura Rusia ….

 2. tr says:

  Keto jane shpikjet e mediave ,per te bere biznes . Kjo eshte nje plake e vyshkur , qe veshtire ta besosh, qe Putin duke patur ne Rusi zocka yje , te shkoj me kete gerdalle .

 3. xhemi says:

  Qyyqja, Rusia ka alamet femrash, paska ngel keq ky per kete te mbarumen, qe eshte konsumu me nje plak 90-vjecar?!

 4. Wendy B says:

  Ah Wendy, Wendy. Po cte duhet ky floke portokalli ?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *